ROZHLAS 7. 4. 2021

Severomoravské vodovody a kanalizace oznamují přerušení dodávky vody a to v pátek  9.dubna v době od 8:00 do 14:00 hodin na ulici Husova č.p. 1302, 1311, 1312, 1310, 49 a 500. Další přerušení se týká místní části Lubina a to opět v pátek 9.dubna v době od 8:00 do 14:00 hodin. Na obou místech bude umožněno předzásobení vodou. Aktuální informace o zahájení opravy poruchy a přerušení dodávky vody lze získat na www.smvak.cz v sekci Přerušení dodávky vody, podsekci Poruchy.

 

Firma Slumeko zahájila komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou odtažena. Celé město by mělo být vyčištěno v polovině května. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. Zítra, to je ve čtvrtek 8.dubna  proběhne čištění na ulici Krátká, v pátek 9.dubna se bude čistit parkoviště před  hotelem Tatra, parkoviště u Kulturního domu a ulice Lidická. V pondělí 12.dubna  parkoviště u prodejny Albert.

 

Upozorňujeme občany, že příští týden bude zahájena celoplošná ochranná deratizace v objektech, podzemních sítích a na pozemcích města. Nástrahy budou kladeny od 12. dubna do 14. května, v následujících týdnech budou následovat kontroly nástrah, jejich doplnění a sběr. Žádáme všechny vlastníky, správce a nájemce objektů na území města o součinnost na základě zákona o ochraně veřejného zdraví, tedy o provedení deratizace ve svých objektech – pokud možno ve stejných termínech, aby byla účinnost co nejvyšší. Dále upozorňujeme majitele domácích zvířat, aby zamezili jejich volnému pobíhání, a předešli tím možným komplikacím po požití nástrahy.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice