Rozhlas 8. 4. 2019

Upozorňujeme občany, že od 3. dubna do 29. listopadu 2019  začíná svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domů. V Kopřivnici bude prováděn odvoz vždy ve středu v lichý týden, v místní části Lubina, na ulici Na Luhách, Mírové, Dělnické a ulici 1. května bude svoz prováděn ve středu v sudý týden, v místní části Vlčovice a Mniší + kontejnery 770 litrů vždy v pátek v sudý týden.

Oznamujeme občanům, že bude prováděna celoplošná deratizace v Kopřivnici i jejich místních částech v termínu od 8. dubna do 3. května. Město Kopřivnice tímto vyzývá všechny vlastníky nemovitostí, správce a nájemce všech objektů na území města, aby provedli deratizace ve svých objektech pokud možno ve stejných termínech tak, aby celoplošná deratizace byla co nejúčinnější. Deratizaci provádí firma DDesinDer, s.r.o. z Oder, tel.č. 603 494 489.
Upozorňujeme všechny občany, aby v této době zamezili volnému pobíhání domácích zvířat bez dohledu chovatele.

Autoklub plochá dráha Kopřivnice zve všechny příznivce motoristického sportu na letní stadion v Kopřivnici, kde proběhne v neděli 14. dubna od 14:00 hodin první letošní závod 1. ligy družstev za účasti kopřivnického týmu, který se vrací po 21 letech do ligových soutěží.

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se uskuteční zápisy do kopřivnických základních škol. Pro zápisy v kopřivnických školách, kromě ZŠ sv. Zdislavy, je vyhrazen čas od 13 do 18 hodin, v místních částech Mniší a Lubina od 14 do 17 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice