1. 9. 2015

Vážná dopravní nehoda se smrtelným zraněním

Dnes 1.9.2015, krátce před 8 hodinou ranní došlo k dopravní nehodě v obci Lichnov. Novojičínští dopravní policisté prověřují okolnosti a průběh nehody na silnici 1/58 v obci Lichnov okresu Nový Jičín. Padesáti čtyř letý řidič dodávkového vozidla vyjel v zatáčce mimo komunikaci a následně narazil do stromu. Se svým zraněním byl transportován do nemocnice. Spolujezdec ve věku 61let utrpěl zranění neslučitelné se životem. Okolnosti i příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté s komisařem služby kriminální policie a vyšetřování. Doprava byla po nehodě částečně omezena a provoz řízen jednosměrně policisty.

 

Zebra se za tebe nerozhlédne

Celorepublikový preventivní projekt, jehož cílem je upozornit děti na pravidla bezpečného přecházení silnic začal dnešního dne také v okrese Nový Jičín. Novojičínští dopravní i obvodní policisté již od ranních hodin oslovují nejmenší chodce v blízkosti škol a přechodů pro chodce a upozorňují je na pravidla bezpečného chování na silnici. V rámci projektu získávají oslovení od policistů drobné prezentační dárky s tématikou preventivního projektu. Samotný projekt bude probíhat až do pátku 4.9.2015. jeho součástí jsou také setkání policistů se školáky ve školách s preventivní besedou zaměřenou na silniční dopravu. Jedna z těchto akcí se uskuteční na ZŠ TGM ve Studénce dne 3.9.2015.

ZEBRA se za tebe nerozhlédne, Nový Jičín 1.9.2015, foto PČR NJ  (3) ZEBRA se za tebe nerozhlédne, Nový Jičín 1.9.2015, foto PČR NJ  (15) ZEBRA se za tebe nerozhlédne, Nový Jičín 1.9.2015, foto PČR NJ  (17) ZEBRA se za tebe nerozhlédne, Nový Jičín 1.9.2015, foto PČR NJ  (23)

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice