10. 3. 2020

Vloupání do restaurace v obci Mořkov

V noční době mezi dvaadvacátou hodinou večerní 5. března a sedmou hodinou ranní 6. března tohoto roku doposud neznámá osoba spáchala na ulici Dolní v obci Mořkov přečin krádež tím, že se vloupala do zdejší provozovny pohostinství, přičemž z poza barového pultu odcizila různé druhy a množství cigaret značek LM, Marlboro, Petra a Sparta, čímž poškozené fyzické i právnické osobě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 4 a půl tisíce korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného zboží, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Vloupání do novojičínské garáže a odcizení elektro kola

Mezi sedmnáctou hodinou odpolední 6. března letošního roku a osmou hodinou ranní následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Nerudové v Novém Jičíně přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže tím, že se vloupal do garáže domu poškozeného 58letého místního muže a odcizil elektrické kolo značky Leader Fox Bend šedé barvy v hodnotě 20 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného jízdního kola, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Vloupání do budovy fulneckých společností

V přesně nezjištěné době mezi dvaadvacátou hodinou 6. března tohoto roku a devátou hodinou ranní následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal na ulici 1. Máje ve Fulneku přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se vloupal do objektu soukromých společností. Z různých kanceláří následně odcizil dva obrazy, dámskou kabelku, finanční prostředky, notebook značky Acer černé barvy, mobilní telefon značky Sony Xperia a stravenky. Odcizením peněz, věcí a poškozením zařízení v prostorách budovy vznikla několika poškozeným právnickým i fyzickým osobám celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 77 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Fulneku a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na fulnecké policejní číslo 974 735 721.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice