11. 7. 2014

 

S údivem sledovala co se děje. V Kopřivnici se pokoušel vloupat zloděj do auta, ačkoli uvnitř seděla žena. Přes zatemněná skla ji totiž neviděl ani netušil, že se uvnitř někdo nachází. Na parkoviště v těsné blízkosti koupaliště v Kopřivnici, přijelo v po 10 hodině 9. 7. 2014 vozidlo tmavě modré barvy zn. FORD, z kterého vystoupil muž. Několik minut procházel kolem zaparkovaných automobilů. Vyhlédl si dodávkové vozidlo, do kterého se snažil dostat odstraněním gumového těsnění dveří.  Po celou dobu jej sledovala 38letá žena, která seděla uvnitř. Pozorovala jej, co provádí. Když se však začal vloupávat dovnitř, zakřičela na něj. Muž s úlekem utekl, nasedl do auta s kterým přijel a odjel.

Podle získaného popisu se mělo jednat o muže  170cm vysoké sportovní postavy, snědé pleti s krátkými černými vlasy, podlouhlým obličejem bez vousů a větších vypoulených očí. Na sobě měl šusťákovou bundu a kšiltovku zn. Adidas.

Kopřivničtí policisté prověřují tuto událost s podezřením ze spáchání přečinu krádež ve stádiu pokusu. Informace k vozidlu i osobě je možné podat policistům telefonicky na čísle 974 735 731.

 

Mělo sloužit řidičům, vandal jej však rozbil dlažební kostkou

Zatím neznámý vandal poškodil dlažební kostkou dopravní zrcadlo v Kopřivnici. To až do začátku července sloužilo řidičům k zpřehlednění dopravní situace při výjezdu z ul. Příborská na ul. Severní v Kopřivnici. Poškozením tak způsobil škodu ve výši 20tisíc korun.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice