9. 7. 2014

 

Policie hledá svědky dvou dopravní nehody

 

Policisté žádají veřejnost o pomoc při prověřování okolností dvou dopravních nehod, které se udály v dubnu a květnu v katastru Ostravy.

Ve středu 23. dubna 2014 v 07:40 hodin ve Slezské Ostravě došlo na ulici Hladnovské (v blízkosti PENY Marketu) k dopravní nehodě s následným těžkým poraněním devětasedmdesátileté chodkyně. Řidič nákladního vozidla dával přednost chodcům, kteří přecházeli po označeném přechodu pro chodce. Rozjel se ovšem v okamžiku, kdy zmiňovaná žena bez zjevné příčiny upadla tak nešťastně, že jí nákladní vozidlo přejelo obě nohy.

Policisté žádají veřejnost o sdělení jakékoli informace, která by mohla mít souvislost s vyšetřováním příčin této dopravní nehody. Důležité by mohlo být hlavně svědectví dvou žen, které přes přechod pro chodce ve směru k supermarketu přecházely bezprostředně před nehodou. Občané mohou své informace sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Ostrava, telefon 974 725 585, 974 725 586.

Další dopravní nehoda se udála v pondělí 26. května 2014 v 11:15 hodiny v Ostravě – Dubině. Na křižovatce ulic Aloise Gavlase a Antonína Poledníka došlo ke střetu dvou osobních automobilů, a to Mitsubishi Colt červené barvy a bílého Peugeotu 206. Řidiči obou vozů byli při nehodě zraněni.

Také v tomto případě se policisté obrací na veřejnost s žádosti o jakoukoli informaci, která by mohla mít souvislost s vyšetřováním příčin této dopravní nehody. Občané mohou své informace sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Ostrava, tentokrát na telefonní čísla 974 725 516 nebo 974 725 254.

 

Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice