14. 6. 2012

Z parkoviště zmizela škodovka

V noci na 13. června odcizil ve Frenštátě pod Radhoštěm neznámý pachatel zaparkované vozidlo Škoda Fabia. Zloděj vozidlo v hodnotě 150 tisíc korun odcizil z parkoviště na ulici Dolní. Ve vozidle barvy šedá-paste a z roku výroby 2007 byla i dětská autosedačka Chicco v hodnotě 3 tisíc korun. Po vozidle jsme již vyhlásili pátrání a případ prošetřujeme pro přečin neoprávněné užívání cizí věci.

 

Kamion navštívil nezvaný host

K dalšímu případu vloupání do zaparkovaného nákladního vozidla v Libhošti vyjížděli ve středu 13. června novojičínští policisté. K vloupání došlo v noci z úterý na středu na parkovišti benzínové čerpací stanice v katastru obce Libhošť. Neznámý pachatel vnikl do kabiny vozidla Mercedes-Benz Actros, odkud odcizil notebook ASUS, mobilní telefon Nokia, finanční hotovost a platební kartu. Způsobena škoda činila téměř dvacet tisíc korun. Novojičínští policisté případ prošetřují pro přečiny krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

 

Zloděj se vloupal do fotoateliéru

Během uplynulého víkendu se vloupal neznámý pachatel do fotoateliéru s prodejnou v Bílovci. V době od 8. do 11. června vnikl do objektu, ze kterého odcizil několik kusů fotoaparátů. Jednalo se například o fotoaparát Nikon Coolpix S6200, modré barvy, dále o fotoaparát Nikon Coolpix, stříbrné barvy a fotoaparát Nikon Coolpix S8200. Zloděj si odnesl také počítač a několik kusů flesh disků. Předběžná škoda poškozením a odcizením se vyšplhal na téměř 25 tisíc korun.

 

Dopravní nehoda – výzva

Hledáme svědky dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 31. května v osm hodin večer v Bartošovicích na Novojičínsku. Cyklistu srazila dosud neznámá řidička tmavě zeleného vozidla, které jelo směrem od Kunína a na křižovatce u kostela nedalo přednost cyklistovi. Muž upadl a způsobil si zranění, se kterým byl následující den hospitalizován v novojičínské nemocnici. Řidička z místa nehody odjela. Podle zjištěných informací se mělo jednat o ženu ve věku 30 až 35 let, menší postavy okolo 150 až 160 centimetrů a hnědých vlasů střižených na tzv. mikádo. Vozidlo nezjištěné značky a typu bylo barvy tmavě zelené a třídveřové. Po nehodě mělo pravděpodobně poškozené pravé zrcátko, pravý blatník, okno u spolujezdce, prasklé čelní sklo a defekt na pravém předním kole. Policisté žádají řidičku uvedeného vozidla nebo svědky, kteří by mohli k dopravní nehodě podat jakékoliv informace, aby tyto skutečnosti sdělili telefonicky či osobně na novojičínský dopravní inspektorát, skupina dopravních nehod, npor. Bc. Zdenek Macíček, telefonní číslo 974 735 251 nebo na linku 158.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice