14. 6. 2016

Naboural policejní hlídku

Při silniční kontrole si spletl pedály a nacouval do policejního vozidla.

Celý incident se měl odehrát na silnici v obci Trojanovice, okres Nový Jičín v pondělí 13. června 2016 krátce před 23. hodinou. Podle řidiče, který měl nehodu způsobit, došlo po zastavení vozidla k nechtěné záměně sešlápnutí nožních pedálů a povolení nožní brzdy, čímž došlo k samovolnému pohybu jeho vozidla směrem dozadu a následnému střetu s policejním vozidlem. Poškozením policejního vozidla vznikla škoda v předběžné výši 5 tisíc korun. Nepozornému řidiči byla na místě udělena bloková pokuta.

 

Zápasnice

Agresivní chování dvou žen museli řešit kopřivničtí policisté.

V Kopřivnici zasahovali policisté proti dvěma agresivním ženám. K vzájemnému napadení mělo dojít 11. června 2016 krátce po půlnoci. Obě ženy se údajně vzájemně napadly údery pěstí a kopy do zad a hlavy. Událost prověřují kopřivničtí policisté s podezřením ze spáchání přečinu výtržnictví.

 

Tentokrát zbraň

V uplynulých letech jsem vás informovala o řadě případů agrese mezi účastníky silničního provozu. Rozličné názory na způsoby jízdy si zúčastnění často sdělovali specifickými způsoby. Ostravští policisté nyní prověřují událost, ke které došlo 21. 3. 2016 kolem 16.30 hodin. V rukou jednoho ze zúčastněných se měla k podpoře jeho výhružky objevit i zbraň.

Ke skutku došlo v Ostravě-Porubě na ulici 17. listopadu na parkovišti před prodejnou Lidl. V době události mělo být na parkovišti přítomno několik svědků. Právě tyto osoby žádáme o jakékoli informace k incidentu mezi muži na lince 158. Za pomoc děkujeme.

Verze zúčastněných se liší. Dle zjištěných informací měl 42letý řidič vozu zn. Suzuki SX4 parkovat, přičemž vůči němu měly směřovat vulgarismy nejhrubějšího rázu. Následovat měla výhružka, která měla být podpořena také namířením střelné zbraně. Poškozený měl projet parkovištěm ve snaze nalézt místo k zaparkování, načež měl podezřelý 63letý muž ve vozidle zn. Mitsubishi Colt opět manipulovat vůči poškozenému zbraní a výhružka měla být zopakována. Dle dostupných faktů je reálné, že příčinou incidentu byl opět rozdílný názor na způsob jízdy. K objasnění věci zahájili policisté úkony trestního řízení pro přečiny nebezpečné vyhrožování a výtržnictví. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice