2. 8. 2012

Prověřování úmrtí na Frýdecko-Místecku

Krajští kriminalisté ve spolupráci s kolegy z územního odboru Frýdek-Místek stále intenzivně prověřují každou skutečnost, která se týká úterního nálezu mrtvé 32leté ženy. Stále platí, že policisté uvítají jakékoli informace k pohybu pana Petra Goly, nar. 1973. Muž by se měl pohybovat zejména na Frýdecko-Místecku.

Občané mohou informace volat přímo kriminalistům krajského ředitelství na telefon 974 721 453 (včetně záznamníku), na bezplatnou policejní linku 158 nebo je sdělit policistům na nejbližší policejní služebně. Děkujeme za pomoc. Poděkování patří i lidem, kteří na zveřejněnou informaci reagovali. Policisté vše ihned prověřují, žádné sdělení nezůstává bez patřičné odezvy ve formě okamžité činnosti kriminalistů.

Policisté již obdrželi předběžné výsledky pitvy. S těmito informacemi, ale i s dosud zjištěnými informacemi k celé události, neustále pracují. Vzhledem k situaci, kdy zveřejněním těchto informací by v této chvíli došlo narušení probíhajících neodkladných a neopakovatelných úkonů (tedy zmařeny úkony trestní řízení), nelze prozatím vývoj blíže komentovat.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice