22. 6. 2011

Váš pes nemá náhubek

Za to, že upozornil 54letý muž majitele psa, že nemá náhubek, si vysloužil sprosté nadávky a úder pěstí do obličeje. Jednadvacetiletý majitel německého ovčáka neunesl, že jej někdo kárá a přesným úderem do obličeje srazil muže na zem. K incidentu došlo v měsíci květnu podvečer na ulici v Kopřivnici. Úderem do obličeje utrpěl poškozený poranění v obličeji a následným pádem na zem otřes mozku. Vzhledem ke způsobenému zranění byl hospitalizován v nemocnici. Policisté prověřují okolnosti napadení s podezřením ze spáchání přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví.

 

Děvčata se opíjela

S více jak 2 promili alkoholu v krvi skončila na jednotce intenzivní péče 13letá dívka z Novojičínska. V pátek 17. června podvečer společně se svými stejně starými kamarádkami popíjely alkohol různých značek. Když už pomalu ztrácela vědomí, přivolaly kamarádky rychlou zdravotnickou pomoc. Intoxikovanou dívku ve stavu opilosti odvezla sanita do nemocnice. Vzhledem k její intoxikaci alkoholem si jí lékaři nechali na dětském oddělení k pozorování. Ostatní dívky policisté předali rodičům. Nyní policisté zjišťují okolnosti celého případu s podezřením ze spáchání přečinu podání alkoholu dítěti.

 

Chtěli peníze – kradli měděné svody

Dva mladíci ve věku 17 a 18 let v období měsíce května, minimálně ve třech případech na území Novojičínska zcizovali měděné svody z budov. Novojičínští policisté prověřují jejich jednání s podezřením ze spáchání provinění přečinu krádeže. Poškození majitelé vyčíslili škodu ve výši několika tisíců korun. Nejedná se o jediné případy, v minulém týdnu policisté zadrželi krátce po krádeži důchodce, který měděné okapy a svody také zcizoval. V průběhu vyšetřovaní zjistili, že této trestné činnosti se dopouští nejen na území Novojičínska ale i Ostravska.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice