23. 12. 2015

Strhl jí kabelku

Již dva případy během pár dní vyšetřují kopřivničtí policisté. Zloděj strhává kabelky ženám. Krátce před půl osmou večerní, 22.12.2016, strhl doposud neznámý zloděj z ramene 73leté ženy kabelku.  Pár metrů od vchodu domu na ul. Štramberská k ní nečekaně přistoupil a rychlým pohybem jí okradl. Stejně tak tomu bylo také 19.12.2015. Krátce po osmé hodině večerní přistoupil k 65leté ženě na ul. Sokolovská. Nečekaně do ní strčil, a když upadla tak jí kabelku vytrhl z ruky a z místa utekl. Popis není zcela přesný, nicméně by se mělo jednat o muže ve věku cca 30let, štíhlé 175 -180 cm postavy, který byl oblečen do tmavého oblečení s čepicí na hlavě. Odcizením věcí způsobil ženám tisícikorunové škody. Kopřivničtí policisté společně s kriminalisty hledají svědky i pachatele těchto krádeží. 

 

Vánoce se zraním po dopravní nehodě

Vánoční nepozornost řidiče způsobila zranění 56leté ženě. Před nákupním centrem v Šenově u Nového Jičína, nedával pozor 37 letý řidič, který přední pravou částí vozu narazil do chodkyně. Povalil jí na zem a ta se zraněním dolní končetiny byla převezena k lékařskému ošetření. Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté. 

 

Předvánoční dny ve znamení vloupání

V průběhu včerejšího dne vyjížděli novojičínští policisté k šesti případům vloupání do objektů v celém okrese. V Suchdole nad Odrou navštívil neznámý pachatel prodejnu potravin. Kolem páté hodiny ranní se snažil násilím dostat dovnitř. Byl však vyrušen a z místa utekl. V Jeseníku nad Odrou hrubou silou překonal dveře budovy, ve které se pohyboval a hledal, co si odnese. Nachystané pultové váhy, vysavač a další věci si odložil ke dveřím. Po zapnutí zvukového bezpečnostního alarmu z místa utekl a věci zanechal na místě. Vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o více pachatelů s ohledem na získané informace z místa činu. Z uzamčené prodejny na ul. Sokolovské v Novém Jičíně, někdo odcizil během noci notebook. Poškozením dveří a samotnou krádeží způsobil majiteli téměř 10 tisícovou škodu. Další zloděj vnikl ve Spálově do restaurace. S sebou si odnesl cigarety za 35 tisíc korun. V Příboře se vloupal do restaurace na ul. Místecké. Stačilo mu málo, odnesl si pouze láhev alkoholu Johnyho Wolkera. Ve Studénce z garáže domu zmizela majiteli terénní motorka zn. Yamaha s příslušenstvím za téměř 45 tisíc korun. Policisté po všech pachatelích intenzivně pátrají.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice