23. 4. 2012

Tuning v Kopřivnici proběhl bez komplikací

V průběhu konání sobotní ( 21. 4. ) akce TUNING v Kopřivnici jsme se zaměřením na zajištění dopravy a průjezdnost městem. Rovněž jsme dohlíželi na ochranu veřejného pořádku a majetku, pátrání po osobách a věcech, odcizených vozidlech, požívání alkoholických nápojů řidiči a jízda bez řidičského oprávnění. Při dopravních kontrolách v době od 8 do 15 hodiny byly zjištěny celkem čtyři přestupky v dopravě, za které řidiči zaplatili tisíc korun.

 

Loupež v Kopřivnici

V sobotu 21. dubna ve večerních hodinách došlo v jedné prodejně večerky v Kopřivnici k loupeži. Neznámý pachatel zde krátce před desátou hodinou večerní přepadl prodavačku a vymohl si, vydání finanční hotovosti. Po loupeži pachatel prostor prodejny opustil. Novojičínští kriminalisté po pachateli zločinu loupeže intenzivně pátrají.

 

Vloupání do vodárny ve Studénce

V době od 2. do 19. dubna letošního roku vnikl neznámý pachatel ve Studénce do budovy bývalé úpravně vod. Z objektu následně odcizil elektromotor 15kW, kompresor JSK a rovněž poškodil vnitřní zařízení budovy. Předběžná škoda odcizením a poškozením se vyšplhala na téměř třicet tisíc korun.

 

Krádež jízdních kol v Sedlnicích

V noci na neděli 22. dubna odcizil neznámý pachatel ze zahrady u rodinného domku v Sedlnicích dvě jízdní kola. Pachatel odcizil pánské horské jízdní kolo CARERA VULCAN, modro-černé barvy a pánské horské jízdní kolo APOLO FS 26, stříbrno-černé barvy. Obě kola byly uzamčené lankovým zámkem na číselný kód, který pachatel přestřihl. Předběžná škoda odcizením přesáhla částku patnáct tisíc korun.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice