23. 9. 2019

 

Ostravští kriminalisté prověřují veškeré okolnosti týkající se nehody cyklisty, který byl v pátek v noci nalezen na komunikaci bez známek života. Muž (41let) jel na jízdním kole v pátek 20. září 2019 ve 23:30 hodin v Ostravě – Radvanicích po ulici Těšínské. V místě klesání komunikace, ze směru od ulice Nad Kaplí k ulici Na Štěpnici, byl u jednoho z domů nalezen zraněn, bez známek života. Jízdní kolo na místě nebylo. Kriminalisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při zjištění dalších informací k nehodovému ději a současně kolu. Apel je směřován nejen projíždějícím motoristům, ale také osobám nacházejícím se v místě kolize nebo v jeho blízkosti v uvedené době.

Současně policisté pátrají po jízdním kole značky MAXBIKE, které mělo název značky na samotném rámu, přičemž rám byl černý v kombinaci se žlutou barvou.

Jakékoliv informace mohou občané volat kriminalistovi Městského ředitelství policie Ostrava por. Sajdokovi, telefon 974 726 273. Informace je možné sdělit také na bezplatné lince Policie ČR 158. Za informace děkujeme.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice