27. 8. 2010

Prošel se po autě

Na konci měsíce července v obci Fulnek na Novojičínsku, poškodil 24letý muž zaparkované vozidlo zn. BMW. Úmyslně vyskočil na kapotu auta a kopal do dveří. Svým jednáním způsobil celkovou škodu ve výši min 5tisíc korun.

Fulnečtí policisté prověřují jednání muže s podezřením ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

 

 

Alkohol v dopravě

Včera v noci 26. srpna kontrolovali Fulnečtí policisté mezi obcemi Fulnek a Kostelec 39letého řidiče. Dechovou zkouškou u něj zjistili, že před jízdou požil alkohol. S 2,6 promilemi alkoholu v dechu usedl za volant.

Svým jednáním se dopustil přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky podle § 274/1 tr. zákoníku.


Dopravní nehoda v Závišicích

V polovině měsíce července řídil 20letý muž z Novojičínska vozidlo zn. Favorit. V obci Závišice, v pravotočivé zatáčce v blízkosti autobusové zastávky dostal smyk, prorazil oplocení domu a havaroval. Dechovou zkouškou mu policisté naměřili přes 2 promile alkoholu. Lustrací zjistili, že má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel.

Ke zranění osob nedošlo.

Nyní jej dopravní policisté prověřují ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky podle § 274/1,2a) tr. zákoníku a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání podle § 337/1a) tr. zákoníku.

  


Sražený motorkář

Dopravní nehodu mezi motorářem a řidičem automobilu, z 3.července, vyšetřují novojičínští dopravní policisté.

V katastru obce Trojanovice, nerespektoval 49letý řidič, dopravní značku „dej přednost v jízdě“ a s vozidlem Audi srazil 29letého motocyklistu, kterému způsobil zranění.

Policisté prověřují okolnosti celé události s podezřením ze spáchání přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podle § 147/1,2 tr. zákoníku.

  

Dopravní nehody v době od 26.8.2010 0:01:00 do 26.8.2010 23:59:00

V průběhu operačního dne došlo na teritoriu ÚO Nový Jičín ke třem dopravním nehodám, s dvěma lehkými zraněními. Celková škoda 75 tisíc korun

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice