29. 3. 2019

Vloupání do sklepa

Ve čtvrtek 28. března 2019 přijali policisté z obvodního oddělení v Kopřivnici oznámení o vloupání do sklepa na ulici K. Čapka. Neznámý pachatel se měl v době od 7. do 28. března tohoto roku násilím vloupat do sklepní kóje, odkud následně odcizil dvě jízdní kola. Způsobená škoda dosahuje 18 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádež, za které pachateli hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

 

Neplacení výživného

Šestadvacetiletý muž z Kopřivnice je podezřelý z přečinu zanedbání povinné výživy. Podle zjištění kopřivnických policistů, dluží na výživném 20 tisíc korun. Muž od srpna roku 2018 do současné doby nepřispíval na výživu svého syna, ačkoli mu tato povinnost vyplývala ze zákona a byla stanovena rozsudkem soudu. Kopřivničtí policisté v uplynulých dnech ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy.

Také policisté z Příbora v uplynulých dnech zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy. Z neplacení výživného je v tomto případě podezřelá šestadvacetiletá žena, která si rozsudkem soudu stanovenou povinnost neplní od března roku 2017 a výživné na svou dceru do současné doby nehradí. Dlužná částka by měla být v tomto případě 20 tisíc korun.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice