31. 1. 2010

Aktualita

V době od 13 do 16 hodin bude uzavřena silnice 1/48 ve směru od Příbora na Nový Jičín. Z důvodu vypropšťování havarovaného kamionu.  Odklon dopravy bude ve směru z Příbora na Nový Jičín v Borovci přes Závišice.   V opačném směru nebude silnice uzavřena.

Dnešního dne kolem 8.51 hod. na silnici 1/48 ve směru od Příbora na Nový Jičín, havaroval kamion. 200m před čerpací stanici přerazil svodidla a sjel do příkopu.  Ke zranění osob nedošlo.  


Okradli je, když spali

Krátce po čtvrté hodině ranní v neděli 30. ledna, vešli dva maskovaní muži v kuklách do penzionu na Frenštátsku.

Nic netušícím spícím ubytovaným cizím státním příslušníkům prohledali osobní věci. Jedna z okradených se probudila, a když uviděla v pokoji cizí maskované muže, začala křičet. Oba zloději z pokoje i z penzionu utekli.

Okradení ubytovaní hosté vyčíslili, škodu na odcizených věcech ve výši téměř 50tisc korun.

Policisté prověřují okolnosti celého případu s podezřením ze spáchání přečinu krádeže a porušování domovní svobody.


Šel po slivovici

V přesně nezjištěnou dobu v období mezi 23 až 30. lednem vnikl pachatel do společných sklepních prostor, v obytném domě v Novém Jičíně. Majitelce sklepa zůstaly oči pro pláč, když zjistila, že jí zloděj odcizil 22 litrů slivovice. Po důkladné prohlídce sklepa nakonec policistům oznámila, že mimo slivovice a několika láhví vína se jí nic jiného neztratilo. I tak vyčíslila škodu ve výši téměř deseti tisíc korun.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice