4. 1. 2013

Vjel do kolejiště

Ve čtvrtek 3. 1. 2012 kolem 12 hodiny nerespektoval řidič polského kamionu na výstražné signalizační zařízení u vlakového přejezdu ve Studénce. Na kolejiště vjel ve chvíli, když se spouštěly závory. Z kolejiště však stačil vycouvat. I tak musel přijíždějící vlak zastavit za použití rychlobrzdy. Ke zranění ani škodě na majetku nedošlo. Řidiče na místě řešili dopravní policisté, kteří mu udělili blokovou pokutu ve výši dva a půl tisíce korun.

 

Díra v nádrži

Ve Frenštátě pod Radhoštěm odcizil neznámý pachatel motorovou naftu z nádrže osobního auta. V průběhu noci z 2. na 3. ledna v Trojanovicích provrtal zloděj nádrž Citroenu Berlingo. Majiteli vozidla tak způsobil škodu odcizením nafty i poškozením nádrže v minimální výši 5 tisíc korun.

 

Kradl v areálu kravína

Nejprve v půli měsíce listopadu loňského roku a poté opakovaně v prosinci zcizoval železný materiál, který byl z části nalezen ve sběrných surovinách. Poškozený majitel vyčíslil na odcizených věcech škodu ve výši 33 tisíc korun. Mezi odcizenými věcmi byly železné rošty, trubky, paletizační vidle pracovního stroje UNC a také části pracovních strojů. K samotným krádežím docházelo v Jeseníku nad Odrou a pachatelem uvedeného jednání je 20leý muž ze stejné obce. Jeho jednání prověřujeme s podezřením ze spáchání přečinu krádeže.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice