8. 2. 2021

Jezděte opatrně!

Vzhledem k povětrnostním podmínkách upozorňujeme, že i přes ošetření silnic v Moravskoslezském kraji jsou tyto místy nebo celé úseky zledovatělé, pokryté ledovou krustou, sněhem či „rozbředlým“ sněhem. Komunikace jsou sjízdné, také díky ošetření jejich povrchu, ale s opravdu maximální opatrností! Přizpůsobte jízdu stavu vozovky a aktuálnímu provozu v místě. V noci jsme nezaznamenali zvýšený počet dopravních nehod.

Aktuální nehody (bez vážnějších zranění):

  • D1, 348. kilometr, za Klimkovickým tunelem ve směru na Polsko: Po šesté hodině ranní došlo k nehodě vozidla, které narazilo do svodidel. Místo je průjezdné s maximální opatrností, může být chvílemi neprůjezdný jeden jízdní pruh.
  • Silnice I/48 u Starého Jičína, směr na Hranice: Kolem páté hodiny ranní došlo k havárii nákladního vozidla s únikem provozních kapalin. Kamion zasahuje do obou jízdních pruhů ve směru na Hranice. Policisté jsou na místě, korigují provoz kyvadlově, prozatím je možné místem v tomto směru tedy projíždět, ale s maximální opatrností. Není vyloučeno, že při vyšší intenzitě provozu bude nutno provést odklon na objízdné trasy. Dbejte prosím pokynů policistů.
  • Stále platí zákaz vjezdu pro vozidla nad 12 tun na silnici I/56 mezi obcemi Ostravice a Bílá (v obou směrech; délka úseku cca 19 km)

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice