8. 4. 2020

Odcizení pečiva z příručního skladu u kopřivnické prodejny

Mezi druhou a šestou hodinou ranní 6. dubna tohoto roku doposud neznámá osoba spáchala na ulici Husové v Kopřivnici zločin krádeže tím, že se vloupala do příručního skladu (plechové bedny) u zdejší prodejny potravin, ze kterého odcizila různé druhy a množství čerstvého pečiva. Poškozené ostravské společnosti tak byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši přes tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Kopřivnici a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného pečiva, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na kopřivnické policejní číslo 974 735 731.

 

Odcizení elektrických kabelů a kondenzátorů z areálu staveniště v Příboře

V noční době ze 4. na 5. dubna tohoto roku doposud neznámý pachatel spáchal poblíž ulice Jičínské na katastru města Příbor zločin krádeže tím, že z neoploceného areálu zdejší betonárky u staveniště dálnice D48 odcizil volně odložený prodlužovací kabel černé barvy o délce 40 metrů s koncovkami a dále ze skříňky rozváděče elektrické energie odcizil šest kusů kompenzačních kondenzátorů, čímž poškozené právnické osobě z Prahy vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 46 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Příboře a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na příborské policejní číslo 974 735 751.

 

Odcizení pneumatik z přístřešku rodinného domu v Novém Jičíně

V přesně nezjištěné době mezi 30. březnem a 7. dubnem tohoto roku doposud neznámá osoba spáchala na ulici Svatopluka Čecha v Novém Jičíně přečin porušování domovní svobody a zločin krádeže tím, že neoprávněně vstoupil na oplocenou zahradu jednoho z rodinných domů a z volně přístupného přístřešku odcizil čtyři zimní pneumatiky i s disky o rozměrech 235/60 R18, čímž poškozenému místnímu 74letému muži vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 8 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených kol, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Vloupání do budovy soukromé společnosti v obci Šenov u Nového Jičína

V přesně nezjištěné době mezi patnáctou hodinou odpolední dne 2. dubna a sedmou hodinou ranní dne 3. dubna letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Mlýnské v obci Šenov u Nového Jičína zločin krádeže tím, že neoprávněně vstoupil do oploceného areálu zdejších uhelných skladů, přičemž se následně vloupal do vnitřních prostor zdejší budovy, ze které odcizil notebook značky HP černé barvy, dvě vysílačky černožluté barvy s nabíjecím adaptérem značky Motorola, mobilní telefon značky ZTE Blade a finanční prostředky v drobných mincích. Poškozené místní soukromé společnosti tak byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši 10 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Vloupání do sklepního boxu ve fulneckém bytovém domě

V blíže neustanovené době mezi 26. březnem a 7. dubnem letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal v jednom z bytových domů na ulici Masarykové ve Fulneku přečin porušování domovní svobody a zločin krádeže tím, že se vloupal do sklepního boxu 27letého místního muže a odcizil mu čtyři kompletní kola 225/45 R17 s alu disky a letními pneumatikami značky Wanli. Celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši přes 8 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Fulneku a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených kol, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na fulnecké policejní číslo 974 735 721.

 

Silniční kontrola silně podnapilého řidiče osobního automobilu v obci Pustějov

Chvíli po šestnácté hodině odpolední 7. dubna 2020 službu konající policejní hlídka z Obvodního oddělení ve Studénce při běžném dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu stavěla a kontrolovala v obci Pustějov řidiče osobního motorového vozidla tovární značky VW Golf, a to 41letého muže z Novojičínska. Odborným měřením dechovými zkouškami bylo prokázáno, že shora uvedený muž řídí automobil v silně podnapilém stavu, kdy mu byly naměřeny pozitivní výsledky s hodnotami přes 3,3 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem zakročující policisté následně rozhodli o umístění 41letého muže na protialkoholní záchytné stanici ve Frýdku-Místku k vystřízlivění a celá záležitost je nadále v prověřování a v prošetřování ze strany studéneckých policistů a novojičínských kriminalistů mimo jiné i pro důvodné podezření z naplnění skutkové podstaty přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Vloupání do rodinného domu v obci Jeseník nad Odrou

Mezi šestou hodinou ranní a dvacátou hodinou večerní 3. dubna letošního roku doposud neznámá osoba spáchala v obci Jeseník nad Odrou, v části Hůrka přečin porušování domovní svobody a zločin krádeže tím, že nejprve vstoupila na oplocenou zahradu jednoho ze zdejších rodinných domů a následně se vloupala do obytných prostor, odkud odcizila LCD televizor značky Samsung QLED, stravenky různých společností a nominálních hodnot a notebook značky Lenovo černé barvy s nabíjecím kabelem a s dalším příslušenstvím. Poškozenému místnímu 62letému muži tak vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 50 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice