9. 12. 2011

Návštěva baru se mu prodražila

Novojičínsko – Spícímu mladíkovi odcizil mobil a peněženku. V pátek 9. prosince v době od jedné do šesté hodiny ranní došlo v jedné restauraci na novojičínském náměstí ke krádeži. Neznámý pachatel využil podnapilosti mladého muže, který usnul na zemi a z kapsy kalhot mu odcizil mobilní telefon N 97 Mini. Zloděj spícímu a značně společensky unavenému mladíkovi odcizil ještě peněženku s doklady a penězi. Celková škoda odcizením přesáhla částku devět tisíc korun.

 

Od restaurace mu odcizili jízdní kolo

Krátce po půlnoci na pátek 9. prosince odcizil neznámý pachatel v Kopřivnici, místní části Lubina jízdní kolo. Pachatel se zmocnil pánského horského kola v hodnotě osmi tisíc korun od místní restaurace. Majitel měl kolo zajištěné lankovým zámkem, který pachatel přestřihl a poškozený jej zanechal na místě. Zloději ke krádeži stačila hodina a půl. Kopřivničtí policisté po pachateli krádeže a odcizeném kole usilovně pátrají.

 

Zmizela dvě auta

Kopřivničtí policisté prošetřují okolnosti dvou případu odcizení osobních vozidel během krátké doby. K prvnímu případu došlo v noci na čtvrtek 8. prosince v Kopřivnici, místní části Mniší. Pachatel se před domem zmocnil, zaparkovaného firemního vozidla Škoda Octavia, červené barvy a v hodnotě 300 tisíc korun. Ve vozidle byla navigace TomTom a doklady k vozidlu. Další případ se stal na jednom kopřivnickém parkovišti v ulici Obránců Míru. Jednalo se o osobní motorové vozidlo Škoda Octavia sedan, barvy šedá metalíza a rok výroby 2008. K odcizení došlo v noci na pátek 9. prosince v době od jednadvacáté do šesté hodiny ranní. V obou případech se pachatel dopustil přečinu neoprávněné užívání cizí věci. Po odcizených vozidlech jsme již vyhlásili celostátní pátrání. Jakékoliv informace k odcizeným vozidlům či pachatelům přivítáme na bezplatné lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice