1. 10. 2012

 

Traktorista nalezl munici v pátek 28. září okolo poledne v Petřvaldu na poli při kypření půdy. Traktorista okamžitě zavolal policisty. K nálezu došlo na poli mezi silnicí procházející obcí Petřvald ve směru na obec Stará Ves nad Ondřejnicí. Přivolaný pyrotechnik zjistil, že se jedná o leteckou pumu s označením FAB 50, s hmotnosti 50 kilogramů o průměru 20 a délky 73 centimetrů, která pocházela pravděpodobně z druhé světové války. Pyrotechnik munici zajistil a odvezl k odbornému zneškodnění.

 

 

Město Kopřivnice zve do Městského klubu seniorů na seminář „Bludný kruh financí“. Seminář je určen především pro seniory, kterým se bude snažit poradit například s výběrem vhodné finanční společnosti, pomůže jim odhalit různé triky a nebezpečné produkty, poradí jak předejít předlužení nebo jak postupovat v případě problémů se splácením svých závazků. Prostor bude věnován také dotazům účastníků. Seminář se uskuteční v úterý 2. října  od 14 hodin v Městském klubu seniorů na Sokolovské ulici.

 

 

1. 10. 2012 – mají senioři svátek, a chystá se pro ně v Technickém muzeu Tatra v Kopřivnici dárek v podobě levnějšího vstupu do muzea, a to téměř s 50% slevou! Senioři mohou využít tuto nabídku v době od 2. 10. do 6. 10. 2012.

 

 

Zahájení 11. ročníku Akademie 3. věku proběhne autobusovým zájezdem pro přihlášené posluchače akademie do Domu umění v Ostravě. Předpokládaný odjezd v 8:30 hodin, návrat kolem 17 hodiny. Na programu je komentovaná prohlídka aktuální výstavy, skupinová arteterapie a tvůrčí dílna.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice