1. 4. 2022

Finálový sestřih Koprstar 2022 v pátek 1. 4. 2022, vysílání do pátku 8. 4. 2022

ZVOLTE SVÉHO FAVORITA!!!

 1. Tereza Špačková
 2. Barbora Lichnovská
 3. Patricie Nálepová
 4. Nikol Surovcová
 5. Pavlína Honešová
 6. Veronika Stránská
 7. Viktorie Lichnovská
 8. Adéla Hefková
 9. Terezie Heraltová
 10. Kateřina Szabó

 

Hlasování bylo odstartováno na koncertě finalistů v úterý 29. 3. 2022 v 16:30 hodin a bude ukončeno v pátek 8. 4. 2022 ve 12:00 hodin.

Hlasovat můžete na telefonním čísle 774 599 474 formou SMS ve tvaru: číslo soutěžícího mezera jméno

 • Zasílat lze pouze jeden hlas z jednoho mobilního telefonu pro každého soutěžícího.
 • Hlasovat můžete pouze z mobilních telefonů.
 • CENA INTERNETU – na facebooku Koprstar můžete zhlédnout a hodnotit likem vystoupení jednotlivých soutěžících.
 • Cenu získá zpěvák s nejvyšším počtem liků.
 • Výsledky hlasování a vyhlášení KOPRSTAR 2022 se dozvíte na JARNÍM KONCERTĚ v úterý 12. 4. 2022 ve velkém sále KDK od 17:00 hodin.
 • Zde bude předána i Cena poroty a Cena internetu.
 • Záznam koncertu finalistů KOPRSTAR 2022 můžete zhlédnout také na FB a YOUTUBE KOPRSTAR 2022.

 

V pátek 1. dubna od 18.00 hod. v Kulturním domě Příbor vystoupí Vojta K. Tomáško a country skupina Garáž.

 

V pátek 1. dubna od 19.30 hod. v Kulturním domě Štramberk se uskuteční páté divadlo v rámci XXIV. štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů. Tentokrát vystoupí DS Bodlák z Bernartic nad Odrou s divadelním představením Dobře ušitý frak. Polský dramatik Jerzy Jurandot podstatně přepracoval původní komedii mezinárodně úspěšného maďarského komediografa 20. století Gábora Drégelyho o krejčovském tovaryšovi, který díky náhodně získanému fraku dojde životního štěstí.

 

Hrad Hukvaldy se v sobotu 2. dubna od 10.00 hod. opět otevírá veřejnosti. Připraven je bohatý doprovodný program. Chybět nebudou ukázky šermířských soubojů, divadlo a ukázky řemesel. Dobový průvod hradem s velkolepým rytířským turnajem se uskuteční ve 13:00. Zcela poprvé spatříte nové projekty letošní sezóny – unikátní virtuální průvodce hradem a Hukvaldy TV.

 

Město Příbor pořádá v sobotu 2. dubna od 8.00 hod. na náměstí Sigmunda Freuda tradiční Velikonoční jarmark. Přijďte si nakoupit řemeslné výrobky, velikonoční dekorace či nejrůznější pochutiny. Od 9.30 se pak můžete těšit na doprovodný program před radnicí.

 

Ukliďme Česko

Na sobotu 2. dubna připadá hlavní uklízecí den kampaně Ukliďme Česko. Chtěli jste se zapojit, ale odrazuje Vás aktuální počasí? Nevadí! Nejste v tom sami, už několik skupin dobrovolníků nahlásilo změnu termínu, včetně zaměstnanců našeho úřadu, kteří chtějí uklidit okolí Červeného kamene v náhradním termínu na Den Země. Vaše zapojení uvítáme kdykoliv a rádi Vám poskytneme pytle na odpadky i jejich následný svoz. V případě zájmu kontaktujte Lucii Kubalovou: tel. 556 879 781, e-mail lucie.kubalcova(zavináč)koprivnice.cz.

 

V sobotu 2. dubna od 9.00 hod. se uskuteční komentovaná prohlídka města Příbora s kronikářkou města Irenou Nedomovou.

 

Muzeum Fojtství v Kopřivnici pořádá pro všechny příznivce tvořivých činností malování velikonočních kraslic nebo dřevěných ozdob enkaustickou technikou. Akce proběhne v soboru 2. dubna od 10.00 hod.

 

V sobotu 2. dubna od 13.00 hod. v Kulturním domě Štramberk se uskuteční interaktivní výstava a umělecké dílny. Součástí výstavy bude také promítání příběhů ZUZAJDA a JURAJDA psané Marií Podešvovou. Vstup zdarma.

 

Neděle 3. dubna 17.30 hod. v kostele sv. Bartoloměje v Kopřivnici: KONCERT ženského pěveckého sboru C A N T U S    V E N U S T E, Jana Janošíková housle, Eva Pajdlová cembalo, Jiří Najvar sbormistr. Předvelikonoční program je  složen z poutavých duchovních děl významných hudebních skladatelů a úprav pro dvou až šestihlasý ženský sbor z pera skladatele a sbormistra Jiřího Najvara. Druhá část programu nabídne Stabat Mater (výběr) v úpravě pro ženský sbor.

 

KONCERT: Sláva Matky Boží ve světle. V neděli 3. dubna od 17.30 hod. v kostele sv. Václava v Kopřivnici Lubina zahraje Kněžská gregoriánská schola. Šest kněží přednesou pásmo gregoriánského chorálu a středověkého vícehlasu. Vstupné dobrovolné.

 

DIVADLO: The Naked Truth. Náhradní titul za představení Neumím jinak než láskou. Představení v rámci Divadelního předplatného 2020/2021. The Naked Truth je příběhem pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně-místním „kulturáku“ na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice