10. 12. 2016

 

Z důvodu zahájení stavebních prací na ulici Kpt. Nálepky prosíme občany, aby svá vozidla ve dnech od 8. – 19. prosince v době od 6:00 – 16:00 hodin parkovali mimo staveniště.

 

Galerie Galaxie zve v neděli 11. 12. na setkání P r o p o j o v á n í n á s b a v í (17:00 – 18:00) – nedělní podvečer plný překvapení v kopřivnickém městském parku patří všem milým lidem, kteří v sobě nosí „Světlo“. Budou se vysílat přání „Ke hvězdám“ – vezměte si prosím prskavku a podpořte tak námi vysněnou přeměnu objektu č. 107 v jedinečný výstavní prostor pro umělce čistého srdce.

 

Vzpírání – sobota 10. 12. 2016 – XXV. ročník VC juniorů ve vzpírání

 

Sobota 10. A 11. 12. 2016 – Kopřivnice zimní stadion: Tatrovácká Brusle – 44. ročník

 

Lyžařské areály pomalu zahajují sezónu. Tento víkend si můžete zalyžovat ve skiareálu Bílá, Gruň, Mezivodí, Malenovice a na Třeštíku. Skiareály na Bílé a Mezivodí budou již v provozu denně, ostatní jmenované zatím jen o víkendech. Ve skiareálu Bílá se již rozjel i provoz lanovky a lyžuje se za ceny vedlejší sezóny. První večerní lyžování bude už v pátek 9. prosince a v sobotu 10. prosince a to na lanovce. V neděli pak bude spuštěno večerní lyžování na kotvě za hotelem Bauer na Jižní sjezdovce. Pokud se chystáte vyrazit na běžky, tak ve čtvtek byly sjízdné trasy v okolí Travného, na Bílé a Pustevnách.

 

Katolická beseda Kopřivnice zve všechny do Katolického domu na výstavu betlémů denně do pondělí 12. prosince vždy od 8.00 do 18.00 hodin.

 

Muzeum Fojtství zve všechny příznivce hudby v pátek 9. prosince v 16.30 hodin na koncert historické skupiny Camerata. Koncert bude zaměřen na vánoční koledy a vánoční písně české i zahraniční. Součástí vystoupení je průvodní slovo, zahrnující jak historická fakta související s adventem a Vánoci, tak zajímavosti o jednotlivých skladbách a období, ze kterého pocházejí. Součásti koncertu bude vystoupení flétnového souboru První SZUŠ MIS music pod vedením p.uč. Lenky Štirbové. Vstupné dobrovolné.

 

MEMORIÁL MILANA STRAKOŠE. TJ Sokol Příbor a město Příbor zvou v sobotu 10. prosince od 8.00 hodin na 2. ročník Memoriálu Milana Strakoše ve stolním tenise. Hrát se bude pomocí Švýcar systému, nebo ve skupinách, dle tohoto rozpisu a soutěžního řádu. Občerstvení zajištěno po celou dobu turnaje.

 

MARATON PSANÍ DOPISŮ KOPŘIVNICE 2016 – AMNESTY INTERNATIONAL (MANIFEST). Čajovna [árt té kafé] Mandala zve od soboty 10. prosince do úterý 20. prosince na největší mezinárodní akci na podporu nespravedlivě vězněných, pronásledovaných nebo utlačovaných lidí. Cílem je společně ručně napsat a poslat co nejvíc dopisů s výzvami vládám či úřadům příslušných zemí a upozornit tak na porušování práv konkrétních lidí. Přímo obětem bezpráví je možné psát dopisy solidarity a vyjádřit jim tak podporu. Zapojte se taky!

 

III. ADVENTNÍ KONCERT. Město Příbor zve v neděli 11. prosince do Refektáře piaristického kláštera od 17.00 hodin na vystoupení Trio Oliver – lesní rohy.

 

ADVENTNÍ KONCERT. Město Štramberk zve v neděli 11. prosince v 16.00 hodin do kostela sv. Jana Nepomuckého na jedinečný Adventní koncert, kde vystoupí vokální sdružení STK Kopřivnice.

 

ADVENTNÍ KONCERT. Osvětová beseda Mniší zve všechny v neděli 11. prosince v 17.30 hodin do Kulturního domu Mniší na adventní koncert Pěveckého sdružení Kopřivnice. Vstupné dobrovolné.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice