10. 4. 2023

Od ledna běží v kopřivnickém re-use centru veřejná sbírka, do níž mohou lidé přispět dobrovolnou částkou, když si některou z nabízených věcí z centra odnesou domů. Výtěžek bude použit na nákup květin do ulic města. Po třech měsících hlásí pracovníci re-use centra plnou kasičku!

 

Přijďte na besedu se spisovatelem a publicistou Alešem Palánem, dvojnásobným držitelem ocenění Magnesia Litera, PŘEDNÁŠKA: O samotářích, robinsonech a nenápadné síle knih se chystá v Akademická posluchárna v kulturním domě, 12. 4. od 17 hodin

 

DDM chystá na 13. 4. velkou sportovní akci-Dřepyádu v rámci Štramberského dne zdraví, 10 -16 hod., Kulturní dům Štramberk. Každý dřep se počítá.

 

Oblíbený běžecký seriál RunTour opět zavítá do Kopřivnice. Do rodiště Emila Zátopka přiláká elitní vytrvalce, hobby běžce i rodiny s dětmi. Startovní listiny se plní. Neváhejte a přijďte si v sobotu 15. dubna zaběhat i Vy!

 

Začátkem dubna odstartovala Koruna Podbeskydí 2023 – akce pro všechny, kdo si chtějí protáhnout tělo, pročistit hlavu, poznat krásy okolní přírody a zároveň si trochu zasoutěžit. Cílem je navštívit čtrnáct vrcholů a zajímavých míst v Lašské bráně Beskyd a jejím okolí, vyfotit se a získat odměnu!

 

Po Velikonocích začne jarní deratizace města. Po Velikonocích bude zahájena celoplošná ochranná deratizace objektů a pozemků města. Radnice vyzývá vlastníky soukromých nemovitostí v Kopřivnici i místních částech o součinnost a upozorňuje majitele domácích zvířat, aby své mazlíčky chránili před pozřením nástrah.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice