ROZHLAS 12. 4. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice 1. května, Dělnické, Mírové, Na Luhách a v části obce Lubina dne 17. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Další odstávka el. energie proběhne v části obce Lubina a Vlčovice dne 14. a 21. dubna od 7:30 – 19:30 hodin a na ulici Na Vápenkách dne 20. dubna od 7:45 – do 10:45 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz/odstavky.

 

V úterý 18. dubna od 8:30 do 16 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční celodenní zábavně-osvětová akce u příležitosti Dne Země. Připravena bude řada naučných výstav, ekologických soutěží a workshopů pro děti, prezentace re-use centra, počítání ekologické stopy, prodej regionálních výrobků a mnoho dalšího. Přijďte se pobavit a něco nového se dozvědět! Těšíme se na vás.

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 13.4.  bude probíhat čištění na ulici Kpt. Jaroše od vjezdu na park. Albert+Štefánikova od Kpt. Jaroše po ‘‘Modrý salonek‘‘ a ulice Krátká.

Dne 14.4. Kpt. Nálepky a Dukelská

Dne 15.4. MÚ Kopřivnice včetně předního a zadního parkoviště,  park E. Beneše, H. Ledwinky bez polikliniky.

Dne 17.4.  centrum pěší Zóna, chodníky od Štefánikové po hotel Tatra před KDK směrem k zelnému trhu (pouze stavbou nedotčené plochy) + parkoviště před hotelem TATRA, Obránců míru od kruhové křižovatky po zelný trh + parkoviště budovy KDK + ul. Lidická.

Dne 18.4.  Štefánikova od Modrého salonu po Nádraží, spojka u TESCO + ČD zastávka k VS Lidická, centrum chodníky podél Čs. Armády a Záhumení – od BUS nádraží po Kpt. Jaroše.

Dne 19.4. Pod Morávií

Dne 20.4. parkoviště u ALBERTA

Dne 21.4. Francouzská mezi Obránců míru a Družební + Česká od DPS po Francouzskou. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice