7. 4. 2023

KDK zve na velikonoční koncert naděje, který se koná v pátek 7.4.2023 od 17:00 – ve velkém sále.

Gospelové písně s poutavou videoprojekcí a českými titulky zpívá jihoamerický zpěvák z Chile JONATHAN ORIEL.

 

Město Kopřivnice se opět rozhodlo podpořit dárcovství krve a ve spolupráci s novojičínskou nemocnicí připravilo kampaň Daruj krev se Zdravým městem Kopřivnice. Podpora spočívá jednak v poskytnutí dárečků pro všechny, kdo v určených termínech darují krev, jednak v aktivním zapojení pracovníků radnice i vedení města.

 

Přijďte na besedu se spisovatelem a publicistou Alešem Palánem, dvojnásobným držitelem ocenění Magnesia Litera, PŘEDNÁŠKA: O samotářích, robinsonech a nenápadné síle knih se chystá v Akademická posluchárna v kulturním domě, 12. 4. od 17 hodin

 

Kopřivnice má kvalitnější úřad. Po dvou letech skončil projekt Kvalitní úřad Kopřivnice, který byl zaměřen zejména na zlepšení komunikace radnice s občany. Díky němu mohou lidé vyřizovat některé úřední záležitosti z domova přes portál občana, úředníci prošli řadou školení, proběhl průzkum spokojenosti, radnice má nový vizuální styl a web. Městský rozpočet to přitom stálo méně než 200 tisíc korun, neboť na realizaci dostala Kopřivnice 3,5milionovou dotaci z Operačního programu Zaměstnanost.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice