ROZHLAS 5. 4. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice 1. Května, Dělnické, Mírové, Na Luhách a v části obce Lubina dne 6. a 17. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Další odstávka el. energie proběhne v části obce Lubina a Vlčovice dne 14. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz/odstavky.

 

Kulturní dům Kopřivnice Vás zve na velikonoční program s jarmarkem, který se bude konat v sadu E. Beneše na Zelený čtvrtek, tedy 6. dubna. Mimo jarmark, kde si budete moci zakoupit rukodělné výrobky i velikonoční dekorace, se přijďte podívat na kejklíře, mincíře, pletení karabáčů, čtení a tvořeníčko s Městskou knihovnou Kopřivnice a další doprovodné aktivity, které pobaví nejen Vaše ratolesti. Program začne v 10 hodin a ukončení je plánováno na 17. hodinu. 

 

Muzeum Fojtství Vás zve na odpolední setkání Zelený čtvrtek s Jarmilou Heimerlovou, které se uskute ční 6. dubna od 15 do 18 hodin jako doprovodný program aktuální výstavy pali čkovaných krajek Kouzlo nití, k řížit, kroutit. Na programu budou ukázky malování velikono čních vajíček nah řátým voskem jako za starých časů. Pokud Vás toto téma zajímá, p řijďte se podívat, jak na to.

 

Vedení města Kopřivnice zve občany místních částí na tradiční diskuzní setkání. Setkání se uskuteční v pondělí 17. dubna v Kulturním domě ve Vlčovicích, v úterý 18. dubna v Katolickém domě v Lubině a ve středu 19. dubna v Kulturním domě v Mniší. Začátek všech tří setkání je naplánován na 17 hodin. Přijďte zjistit, co se ve Vaší místní části plánuje a diskutovat s vedením města i pracovníky radnice o všem, co Vás zajímá!   

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 6.4.  bude probíhat čištění na ulici Štramberská od Máchové po Hřbitovní, Alšova k ZŠ, Smetanova, k bývalému hřbitovu

Dne 11.4. Štramberská od Hřbitovní po Erbenovou, Alšova + Máchova ulice

Dne 12.4. Štefánikova od Husové po Kpt. Jaroše, Sokolovská, chodníky k Dukelské

Dne 13.4. Kpt. Jaroše od vjezdu na park. Albert+Štefánikova od Kpt. Jaroše po ‘‘Modrý salonek‘‘ a ulice Krátká.

Dne 14.4. Kpt. Nálepky a Dukelská

Dne 15.4. MÚ Kopřivnice včetně předního a zadního parkoviště,  park E. Beneše, H. Ledwinky bez polikliniky.

Dne 17.4.  centrum pěší Zóna, chodníky od Štefánikové po hotel Tatra před KDK směrem k zelnému trhu (pouze stavbou nedotčené plochy) + parkoviště před hotelem TATRA, Obránců míru od kruhové křižovatky po zelný trh + parkoviště budovy KDK + ul. Lidická.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice