11. 3. 2011


MĚSTO KOPŘIVNICE ZJIŠŤUJE ZÁJEM o využití objektu č. p. 340 (bývalá ZŠ Náměstí) v Kopřivnici pro školské a vzdělávací účely a pro využití volného času. Záměrem města je využití objektu jako celku, případně využití historické a nové části budovy samostatně. Případné zájemce žádáme o předložení záměru využití včetně finanční kalkulace provozování objektu. Záměry doručte na Městský úřad v Kopřivnici, Štefánikova 1163, 742 21  Kopřivnice, Oddělení školství, kultury a cestovního ruchu do 29. dubna 2011.

 

Anna Holubová přijde přednášet o jarní detoxikaci celého organismu, o snížení zimních tukových zásob a o tom, jak se na jaře cítit jarně a nikoliv marně, v pondělí 21. března v 17:00 hodin v knihovně.

 

Galerie lidového řemesla v Jaroňkově útulně ve Štramberku vyhlašuje měsíc březen jako „měsíc drahých kamenů“.

 

Frýdeckomístecký horolezec Libor Uher zve na videoprezentaci z úspěšného výstupu na osmitisícovky – Gasherbrum I a Gasherbrum II v pohoří Karakorum v Pákistánu. Videoprezentace s přímým komentářem Libora Uhra se uskuteční 24. 3. 2011 od 18. Hodin v Katolickém domě v Kopřivnici.

 

Policie zadržela slovenskou dvojici, muže a ženu, která okrádala seniory v SM kraji. Pachatelé si vybírali ženy v telefonním seznamu podle jména a vydávali se za vnuky. Historka o vnukovi, který potřebuje peníze, zabrala v 21 případech. Senioři bez ověření předali falešným vnukům a kamarádům vnuků celkem 1 200 000 korun. Jedna žena předala pachatelům 300 000, jiná úvěrovou kartu i s PINem. Dvojice je nyní již ve vazbě.

 

Ve čtvrtek na vyhlašování nejúspěšnějších sportovců okresu Nový Jičín bylo oceněno osm zástupců Kopřivnice.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice