11. 5. 2012

 

V pátek 11. května se chystá již 4. pokračování hip-hopové akce Extreme Box. Hudební styl Hip hop tak pro páteční večer ovládne bývalý CO kryt pod Kulturním domem. Příznivci tohoto hudebního stylu se mohou těšit na živý koncert, o který se od 21:00 hod postarají BenoX & TAkT, dále se od 22:00 hod představí DJ PYELL a jako hlavní hvězda večera začne o půlnoci svou show DJ Mad Skill-známý německý DJ a producent, který se na hip-hopové scéně pohybuje téměř 10 let.

 

Pionýrská stezka: Branný závod je soutěž zaměřená na všestranný rozvoj různých dovedností a znalostí z oblasti turistické, tábornické, sportovní, přírodovědné, kulturně umělecké i technické. Jedná se o soutěž dvojic. Úkolem je v co nejkratším časem urazit daný úsek provázený kontrolami, na kterých se ověřují vaše vědomosti a dovednosti. Start: 12. května od 11h od Haly ZŠ Emila Zátopka. S sebou: sportovní oblečení + obuv, svačinu a pití, něco na psaní.

 

Ve středu 16. 05. organizuje junák veřejnou sbírku známou jako Květinový den. V naší republice se jedná již o 16. Ročník Českého dne proti rakovině.

 

Ve čtvrtek 17. května 2012 10. se koná zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice, které se uskuteční na městském úřadě v konferenční místnosti (10. patro, č. dv. 1084). Zahájení zasedání je stanoveno na 16.00 hodin. N a programu  KTK jako obvykle v PP, repríza v neděli 20. 5, ve 14 hod, a v pondělí 21. 5. od 19 hodin.

 

Valašské království opět rozšiřuje svůj tým! Hledá příjemného, komunikativního a spolehlivého brigádníka pro zajištění sezónního provozu prodejního stánku Královský jarmark se suvenýry na hradě Hukvaldy.

 

Městská knihovna ve Frenštátě p. R. a Společnost Jana Zrzavého v Krucemburku vás zvou na výstavu „Z ilustrační tvorby Jana Zrzavého“, která probíhá v prostorách knihovny ve dnech 7. 5. až 1. 6. 2012.

 

Kopřivnické školky otvírají další zahradu. V úterý 15. května v 15 hodin bude oficiálně otevřena nová zahrada u mateřské školy Zdeňka Buriana. Na programu slavnostního odpoledne bude vystoupení dětí, které tuto školku navštěvují, a především spousta her a soutěží pro všechny příchozí. Zahrada je již čtvrtou, kterou se Mateřským školám Kopřivnice podařilo kompletně revitalizovat v rámci projektu Svět je velká zahrada.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice