12. 2. 2024

Výstava Svět kostiček®

Dům kultury ve Frenštátě pod Radhoštěm otevírá brány fascinujícímu Světu kostiček®. Do 14. března 2024 je k vidění a hraní expozičně-herní výstava s názvem „Svět kostiček®“, která nadchne malé i velké fanoušky této legendární stavebnice. Hlavním lákadlem výstavy je diorama městečka s vlakovou soupravou.

Dále se návštěvníci mohou těšit na filmovou tematiku, s robotem Bionicle, světem Elfů, draků, filmovými a pohádkovými postavičkami, Ghostbusters (Krotitelé duchů), auty, parní vlakovou soupravou a sběratelskými skvosty. Zcela jistě zaujmou unikátní modely, např. dům Simpsonových nebo dům z filmu Sám doma. Pro nejmenší je připraven plnohodnotně vybavený dětský koutek s kostkami Lego® Classic – Basic®, Lego Bionicle a Lego® Duplo®. Návštěvníci si mohou na místě zakoupit i vybrané druhy nových stavebnic Lego®.
Výstava je otevřena od úterý do neděle v čase od 9:00 do 17:00 hodin. Výstava Svět kostiček® je skvělým tipem na program pro jarní prázdniny.

 

Návštěvnické centrum Nový Jičín zve na výstavu 70 LET HOROLEZECKÉHO ODDÍLU – Výstava fotografií. Výstava byla zahájena v pondělí 5. února 2024 v 17:00 v galerii Návštěvnického centra Nový Jičín. Tento den byla souběžně otevřena výstava 70 LET HOROLEZECKÉHO ODDÍLU – Výstava sbírkových předmětů členů oddílu. Výstava je součástí placené expozice klobouků.

 

Po celý měsíc únor mohou všichni zákazníci KTKdigi bez ohledu na svůj balíček přepnout televizor na dočasně odkódované programy.  Únor Vám zpříjemní volné vysílání stanice Viasat Explorer HD. Ta naservíruje čtvrtou řadu oblíbeného seriálu Australští lovci humrů nebo deset dílů série Dřevo nad zlato, která sleduje nebezpečnou práci dřevorubce a majitele pily Kevina.

 

Divadelní komedie PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, která se měla uskutečnit ve středu 6. března 2024 v Kulturním domě Kopřivnice, je z provozních důvodů přeložena na náhradní termín úterý 2. dubna 2024 v 19.00 hodin. Vstupenky jsou platné na náhradní termín nebo je můžete vrátit v místě zakoupení do 17. března 2024.

 

 

Televizní přenosy závodů F1 v KTKdigi. Kabelová televize Kopřivnice informuje, že televizní přenosy ze závodů Formule 1, které byli naši diváci zvyklí sledovat prostřednictvím televizní nabídky KTK, nedokážeme v této chvíli zajistit. Současná cena, kterou požaduje NOVA za autorská práva pro letošní sezonu, je v nižších desítkách milionů korun a takováto částka je pro malé a střední operátory nefinancovatelná. Je možné, že naši zákazníci budou hledat cestu, jak sledovat závody F1 prostřednictvím internetu nebo nelegálních televizních platforem, neboť cena TV balíčků u naší konkurence, kde jsou přenosy Formule 1 dostupné, není právě lidová. Velice nás to mrzí, avšak v této chvíli nemáme možnost, jak TV programy se závody F1 nakoupit. Nevylučujeme však, že se nám podaří najít formu spolupráce s dalšími kabelovými televizemi a držiteli práv, která v budoucnu nákup umožní. Pro případné dotazy můžete použít e-mail ktk@ktk.cz.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice