12. 9. 2011

NABÍDKA A PŘIHLÁŠKY do zájmových kroužků DDM jsou k dispozici v DDM a uzávěrka je 16.9. Fotografie z letních táborů jsou k shlédnutí ve vývěskách před DDM.

 

Tenisový klub Kopřivnice pořádá v pondělí 19. září od 16 hodin na tenisových kurtech v Kopřivnici nábor do tenisové školičky pro děti ve věku 5 – 8 let. Školička bude probíhat ve dnech pondělí a pátek vždy od 16 do 17 hodin. V případě nepříznivého počasí čisté tenisky. Kontakt: 737 482 500.

 

Sdružení Jóga v denním životě Kopřivnice zve všechny zájemce na přednášku  svámího Gadžánanda Karma a osud. V pátek 23. 9. v 17.00 v centru jógy na Sokolovské ulici. Svámí Gadžánanad je dlouholetým žákem svámího Mahěšvaránandy a po mnohaletém pobytu v indických ášramech se vrací do Evropy.

 

Ve čtvrtek 8. září 2011 byla v Muzeu Fojtství slavnostně zahájena výstava věnovaná slavným cestovatelům Miroslavu Zikmundovi a Jiřímu Hanzelkovi. Malby, kresby, plakáty i keramika mladých umělců z ostravské střední školy Ave Art budou ve zdejší galerii k vidění až do prosince. Vedle samotných cestovatelů a jejich slavných tatrováckých automobilů se na vystavených dílech objevují převážně africké motivy s domorodci, zvířaty a přírodními scenériemi. K čerpání inspirace sloužily studentům dobové fotografie a dokumenty, které jim Muzeum Fojtství zapůjčilo jako studijní materiál. Tím navázalo na předchozí spolupráci, jejímž výsledkem byly unikátní výstavy věnované Hansi Ledwinkovi a Emilu Zátopkovi.

 

Evropský týden mobility v Kopřivnici                    

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice