14. 9. 2011

Informace o konání 6. zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice: Starosta města svolává ve čtvrtek 22. září 2011 6. zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice, které se uskuteční na městském úřadě v konferenční místnosti (10. patro, č. dv. 1084). Zahájení zasedání je stanoveno na 16:00 hodin.

 

Obchvat Příbora si vyžádá další uzavírku: Během víkendu čeká řidiče další dopravní omezení související se stavbou obchvatu Příbora. V důsledku pokládky jednolité finální živičné vrstvy dojde v sobotu a neděli 17. a 18. září 2011 k úplné uzavírce silnice I/58 v úseku mezi okružní křižovatkou v Lubině a katastrálním územím města Příbora.

 

V pátek 16. září 2011 od 9 do 16 hodin bude patřit kopřivnické centrum farmářům, zahrádkářům, pěstitelům, chovatelům, řemeslníkům a především všem, kdo mají zájem o koupi čerstvých potravin či zajímavých regionálních výrobků. Na prostranství před kulturním domem se totiž uskuteční 1. farmářský trh s podtitulem  Jsme to, co jíme.

 

Nové hřiště ve Vlčovicích otevře Dana Zátopková! Díky osmisettisícovému příspěvku Nadace ČEZ bude v Kopřivnici otevřeno nové dětské hřiště. To se v těchto dnech dokončuje ve sportovním areálu místní části Vlčovice a v pátek 16. září v 16 hodin jej slavnostně otevře čestná občanka města Dana Zátopková.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice