9. 9. 2011

Pochod Šlápoty za historií a krásami Kopřivnice  se uskuteční v sobotu 10. září 2011.

 

eskydské outdoorové slavnosti 10. září 2011 na Bílé v Beskydech, od 10:00 hodin.

 

Ve dnech 9. – 10. 9. 2011 vás zveme na výletiště v Lešné u Valašského Meziříčí na bikros, mountain bikes, downhill, dualcross memoriál Romana Bára. Jedná se o terénní závod, akce se koná za každého počasí. Více informací na strákách závodu https://x-ridechallenge.cz

 

 

HC Kopřivnice zve všechny hokejové fanoušky na besedu s autogramiádou s extraligovými mistry České republiky 2011 – Radkem Bonkem a Václavem Varaďou, která se uskuteční 12. 9. 2011 ve 14.30 hodin v tělocvičně  ZŠ Emila Zátopka. Můžete si mimo jiné prohlédnout i mistrovský pohár.

 

Stavební práce na sídlišti Jih běží podle plánu. Před několika dny byla v městských bytových domech ukončena výměna výtahů, nyní probíhá zateplení obvodových plášťů a sanace sklepních prostor. Energetické úpravy provádí také dvě bytová družstva a brzy bude zahájena další etapa revitalizace veřejných prostranství.

 

Tenisový klub Kopřivnice pořádá v pondělí 19. září od 16 hodin na tenisových kurtech v Kopřivnici nábor do tenisové školičky pro děti ve věku 5 – 8 let. Školička bude probíhat ve dnech pondělí a pátek vždy od 16 do 17 hodin. V případě nepříznivého počasí čisté tenisky. Kontakt: 737 482 500.

 

V pondělí 12. září 2011 od 16 hodin se bude v konferenční místnosti v 10. patře kopřivnické radnice konat další jednání k plánování sociálních služeb Mezi nejviditelnější výstupy dosavadního plánování sociálních služeb patří zřízení dotačního programu na podporu sociálních služeb, vznik občanské poradny, nízkoprahového denního centra pro osoby bez přístřeší, městské ubytovny či nových prostor pro trávení volného času seniorů. Pro zajištění informovanosti v této oblasti se také každoročně koná tzv. Den sociálních služeb.

 

NABÍDKA A PŘIHLÁŠKY do zájmových kroužků DDM jsou k dispozici v DDM a uzávěrka je 16.9. Fotografie z letních táborů jsou k shlédnutí ve vývěskách před DDM.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice