13. 3. 2017

 

Z důvodu čištění místních komunikací a parkovišť bude na místech označených dopravním značením zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující dopravní značení budou odtažena.

Úterý 14. března – část Kpt. Jaroše a Štefánikovy,

Středa 15. března – chodníky Štefánikova, parkoviště hotel Tatra,

Čtvrtek 16. března – chodníky Záhumení, centrum a parkoviště u Alberta.

 

Od 20. března můžete exkluzivně na AMC sledovat dobrodružný seriál Into the Badlands, na obrazovky přichází v premiéře druhá řada. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte katanu – originální japonský meč nebo jedno ze tří triček s motivem seriálu. Drama slibuje svaly, zbraně a dokonale zvládnuté piruety asijských bojových umění. Příběh částečně vychází z klasického čínského románu z 16. století „Putování na západ“, Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky, díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu. Na obrazovkách se znovu potkáme s bojovníkem Sunnym. Druhou řadu můžete sledovat každé pondělí od 20. března na televizní stanici AMC.

 

Soutěžní otázka zní: CO ZNAMENAJÍ VYTETOVANÉ ZNAČKY NA SUNNYHO ZÁDECH?

  1. A) počet ukončených životů
  2. B) počet dní strávených ve vězení
  3. C) počet vypitých piv

 

Odpovědi nám posílejte ve tvaru: vaše jméno mezera a odpověď A / B / C

prostřednictvím SMS na telefonním čísle 774 599 474

nebo e-mailem: studio zavináč ktk.cz

Uzávěrka je ve středu 15. března 2017 ve 12:00.

 

První letošní zasedání zastupitelů je na programu ve čtvrtek 16. března od 16 hodin v 10. patře kopřivnické radnice. Jednání můžete sledovat přímo na místě nebo prostřednictvím televizních obrazovek na našem kanálu.V úvodu mají zastupitelé projednat stanovení výše paušální částky neuvolněným členům zastupitelstva města, kteří nejsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru a jmenovat nového člena rady KTK. Následně se budou seznamovat se zdravotním plánem města Kopřivnice a projednají přijetí úvěru na financování energetických opatření na dvou školkách a domu dětí a mládeže. Z koncepčních dokumentů bude předložen akční plán zlepšování PZM a MA21 pro rok 2017, generel cyklistické dopravy a akční plán rozvoje města. Pro mnohé kluby a spolky ve městě bude v závěru jednání důležité projednání dotací na rok 2017 v oblasti sportu, kultury a osvětové činnosti.

 

MS kraj informuje, že v rámci 2. vlny kotlíkových dotací, která bude spuštěna zřejmě v měsíci červnu 2017 obdrží cca 900 mil. Kč, tedy dvojnásobek peněz oproti prvnímu kolu kotlíkových dotací. Budou podporovány kombinované kotle (na uhlí a biomasu) s automatickým přikládáním, kotle výhradně na biomasu, plynové kondenzační kotle a tepelná čerpadla. Na rozdíl od prvního kola pak žadatelé rovněž nebudou muset realizovat tzv. mikro-energetické opatření.

 

Kopřivnická radnice vyhlásila nový dotační program Zdravého města Kopřivnice, na který bylo z rozpočtu vyčleněno 30 tis. Kč. Je určený všem organizacím, institucím a občanským iniciativám, či fyzickým osobám, které svými aktivitami chtějí přispět k rozvoji města v souladu s principy udržitelného rozvoje. Žádosti budou přijímány od 1. 4. Avšak samotná realizace projektu může započít již 1. března a ukončeny musí být nejpozději 30. 11. 2017.

 

Historicky první titul Mistra české republik v Nerflize získala Kopřivnice. Je to první soutěž tříčlenných týmů s airsoftovými zbraněmi typu nerf v České republice, finalisté se utkali 18. února v Ivančicích. Kopřivnice vyslala do boje 6 hráčů. A tým vyhrál v nervy drásajícím finálovém souboji s Bruntálem, B tým skončil na 6. místě.

 

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice