14. 1. 2013

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že dnes 14. ledna byla z důvodu opravy havárie vod. sítě přerušena dodávka pitné vody na ulici Jiráskově, Tyršově, Komenského a Palackého. Předpokládaná doba odstávky je do 14:00 hodin.

 

 

Město Kopřivnice vyzývá zájemce z řad nájemců bytů v majetku města Kopřivnice  k podání přihlášky na nájem obecního bytu. Aktuálně jsou k dispozici 3 byty, za podmínky přistoupení k závazku. Nabízené byty jsou všechny určeny pro stávající nájemce městských bytů a nabídka platí od 08. 01. 2013 do 30. 01. 2013. Jde o byt 3+1 na ulici Pod Bílou horou 1370, 3+1 na ulici Obránců míru č. p. 988 a 3+1 na ulici Obránců míru č. p. 989.

 

 

U příležitosti 20. výročí provozu kopřivnického bazénu chystá Správa sportovišť na neděli 20. ledna 2013 akci pro děti i dospělé s narozeninovým přípitkem a pestrým programem se spoustou zábavy.

 

 

Kopřivnice obhájila druhé místo v soutěži městských webů. Koncem loňského roku byly vyhlášeny výsledky 2. ročníku soutěže Zelená informacím. V soutěži, která hodnotí a srovnává úroveň prezentace údajů o životním prostředí na oficiálních internetových stránkách 271 obcí České republiky, se Kopřivnici podařilo obhájit krásné druhé místo. Stránky byly hodnoceny jednak podle obsahu a formy, ale také z hlediska úpravy, přehlednosti či aktuálnosti zveřejňovaných informací. Kopřivnice je stále jediným městem v České republice, které má samostatný web věnovaný pouze životnímu prostředí. A právě motivace měst k lepšímu publikování údajů o životním prostředí je hlavním smyslem soutěže. Mezi přednosti kopřivnické prezentace patří dle odborných hodnotitelů především její obsah a přístupnost. Oceněné kopřivnické stránky si můžete prohlédnout na zivotniprostredi.koprivnice.org.

 

 

Kraj poskytne půjčky malým a středním podnikatelům. Koncem loňského roku schválilo krajské zastupitelstvo podmínky Programu podpory malých a středních podniků v Moravskoslezském kraji, realizovaného prostřednictvím poskytování mikropůjček. Cílem programu je umožnit získání úvěrů malým a středním podnikatelům vykonávajícím podporovanou ekonomickou činnost, přičemž podpora probíhá formou spolufinancování jejich inovativních projektů. Vyhlašovateli programu jsou Moravskoslezský kraj a Statutární město Ostrava. Žádosti o poskytnutí úvěru lze podávat na Odboru regionálního rozvoje a cestovního ruchu Krajského úřadu Moravskoslezského kraje až do 31. 12. 2013.

 

 

Základní škola a Mateřská škola Závišice hledá kvalifikovanou učitelku mateřské školy s nástupem od 1. února 2013.

 

 

K – GALERIE, Šustalova vila: od 15. ledna výstava fotografií Radka Vengláře – Afghánské momentky (do 3. února), otevřeno v úterý 11 – 17, středa až neděle 10 – 17 hodin.

 

Středa 16. ledna v 17 hodin, v čajovně Mandala – Irena Štrbová: Samoléčící schopnosti – přednáška.

 

 

Pá 18. ledna ve 20 hodin v čajovně Mandala –  koncert Saade, Milano/After: Prague city rockers.

 

 

Čtvrtek 17. ledna v 19 hodin, Kulturní dům Kopřivnice:  Sue Townsendov – Hledání slov (hra o osudech čtveřice lidí diskrétně spojených kurzem čtení a psaní pro dospělé), v podání Divadla Kalich Praha.

 

 

V pátek 18. ledna v 19 hodin se na chatě Dr. Hrstky ve Štramberku uskuteční koncert historické hudební skupiny Camerata. Těšit se tak můžete na spoustu krásných písniček, které od této skupiny znáte.

Vstupné je dobrovolné.

 

 

Sobota 19. ledna v 18.45 hodin, Kulturní dům Kopřivnice: G. Donizetti – Maria Stuartovna – přímý přenos z Metropolitní opery z New Yorku (kino Puls).

 

 

Hokej: sobota 19. 1. v 17 hod.: HC   Kopřivnice – HC   Studénka (17. kolo krajské ligy mužů) – zimní stadion Kopřivnice.

 

 

Sbor dobrovolných hasičů ve Štramberku zve na tradiční HASIČSKÝ BÁL pořádaný v sobotu dne 19. ledna 2013 v Kulturním domě na náměstí ve Štramberku od 19:00 hod. K tanci a poslechu hraje skupina Largo Zdeňka Sklenovského. Bohatá soutěž o ceny.

 

 

Středa 23. ledna v 19 hodin, Kulturní dům Kopřivnice:  Jablkoň – koncert známé české kapely.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice