14. 10. 2016

 

Pro malý zájem byla zrušení letošní střelecká soutěž Kopřivnický tvrďák.

 

TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ ANEB POZDRAVUJTE MI NASTOKRÁT. Kulturní dům Kopřivnice zve všechny příznivce dobré hudby v pátek 14. října od 18.00 hodin do velkého sálu na komponovaný hudebně zábavný pořad, který je věnovaný životu a dílu Karla Hašlera. Během takřka dvouhodinového pořadu zazní v podání velkého swingového EVERGREEN BANDU ty nejslavnější Hašlerovy hity, které si budou moci všichni společně zazpívat a posluchači se seznámí s pohnutým osudem Karla Hašlera a s momenty, které byly v jeho životě nejdůležitějšími pro jeho uměleckou a skladatelskou činnost. Po skončení tohoto pořadu bude zábava pokračovat tanečním večerem, kdy EVERGREEN BAND zahraje ty nejslavnější hity nejen z let šedesátých a sedmdesátých.

 

Město Kopřivnice zve všechny milovníky domácích potravin v pátek 14. října od 9.00 do 16.00 hodin do centra města na farmářský trh, kde bude možnost zakoupit si ovoce, zeleninu, chleba, pečivo a koláče, těstoviny, maso a uzeniny, mléčné výrobky, sýrové speciality, včelí produkty, byliny a květiny, koření a mnoho dalšího od místních a okolních farmářů.

 

Město Příbor zve všechny milovníky domácích potravin v sobotu 15. října od 8.00 do 17.00 hodin na náměstí Sigmunda Freuda na farmářský trh, kde bude možnost zakoupit podobně jako v Kopřivnici si potraviny a jiné produkty od místních a okolních farmářů.

 

SENIOŘI, BRAŇTE SE PODVODNÍKŮM. Městská policie Příbor zve všechny v pátek 14. října od 15.00 hodin do Kulturního domu Příbor na preventivní akci proti kriminalitě, kde se můžete naučit nedělat unáhlená rozhodnutí, nekupovat nepotřebné zboží a nepodepisovat nevýhodné smlouvy. V průběhu akce bude pro účastníky zajištěno občerstvení zdarma a každý si odnese drobné dárečky.

 

Terapie pohybem s Midi Fialovou. sobota 15. 10. 2016, Příbor. Krámek Pampeliška v Příboře zve všechny ženy na zajímavé nahlédnutí do svého těla, do domova své duše, s možností si v něm uklidit, spojit se se svou ženskostí a nechat ji zazářit. To vše s pomocí tance, pohybu, zpěvu a masáží.

 

TS RELAX Kopřivnice zve všechny v sobotu 15. října od 17.00 hodin do velkého sálu Kulturního domu Kopřivnice na taneční show absolventů tanečního centra Relax Kopřivnice. V programu vystoupí reprezentující taneční skupina Thara DC – několikanásobní mistři republiky, včetně malé tanečnice na vozíčku a velké bojovnice s osudem Karolínky Dejové.

 

KRMÁŠOVÁ ZÁBAVA . Sbor dobrovolných hasičů Prchalov zve všechny v sobotu 15. října od 19.00 hodin do hospody u Simprů na tradiční Krmášovou zábavu. K tanci a poslechu zahraje p. Štolpa.

 

Na krytém bazénu v sobotu 15. října od 14 hodin se koná akce kdo si hraje, nezlobí

 

V sobotu 15. 10. od 14:00 hodin se hraje 1. domácí kolo druholigového turnaje ve stolním tenise.

 

Pěvecké sdružení Kopřivnice a Katolická beseda pořádají Přehlídku pěveckých sborů – XX. ročník – 22. října 2016 v 15:00 hodin v Katolickém domě.

Účinkují:

PS Carmen Zábřeh na Moravě

PS Dvořák Uherský Brod

PS Gaudium I. SZUŠ Mis Music

PS Kopřivnice

 

V neděli 16. října 2016 v 16.45 hodin začíná v Kině PŘÍMÝ PŘENOS – BALETu: Bolšoj těátr – Zlatý věk.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice