14. 2. 2020

Do 18. 2. 2020 do 18 hodin můžete prostřednictví webových stránek www.nejuspesnejsisportovecroku.cz hlasovat o cenu fanoušků pro nominované sportovce za okres Nový Jičín za rok 2019. Hlas můžete přidělit až pěti nominovaným sportovcům. Mezi nominovanými jsou také místní sportovci a družstva.  „Cenu fanouška“ převezme výherce na slavnostním vyhlašování nejúspěšnějších sportovců za rok 2019 z regionu Nový Jičín, které se uskuteční dne 25. 2. 2020 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 Nominovaní sportovci Nový Jičín za rok 2019

Hlasování do 18. 2. 2020 do 18 hodin na www.nejuspesnejsisportovecroku.cz

Sportovci a družstva z Kopřivnice:

Radek Rýpar – judo (TJ Závišice)

Jiří Rohan – kulturistika (ASK Tatra Kopřivnice)

Manuel Hidalgo – box (ASK Tatra Kopřivnice)

Tomáš Hrančík – vzpírání (ASK Tatra Kopřivnice)

Klára Štěpánová – krasobruslení (FSC Kopřivnice)

Nikola Chovanečková – triatlon (SK Kopřivnice)

Hynek Bartoň – tenis (TK Kopřivnice)

Muži – družstvo vzpírání (ASK Tatra Kopřivnice)

Black Angels děvčata – synchronizované bruslení (FSC Kopřivnice

René Lakomý – plavání, triatlon (SK Kopřivnice)

 

V pátek 14. února od 19.00 hod. v Kulturním domě Štramberk se uskuteční reprezentační ples města ve stylu 30. výročí svobody a demokracie. K tanci a poslechu zahraje Night Shift a Duet +.

 

Nenechte si v sobotu 15. února od 9.00 hod. tak trochu jiný svatební miniveletrh  se svatebním menu v Restauraci Leoše Janáčka.

 

V sobotu 15. února od 13.00 hod. se uskuteční tradiční masopustní průvod městem s veselicí na náměstí. Průvod započne v 13.00 hod. u tělocvičny, na náměstí pak bude připraven masopustní jarmark a masopustní pochutiny. Od 14.00 hod. zahraje cimbálová muzika Slanina.  Následovat bude průvod na náměstí a vystoupí taneční soubor Pod věží.

 

Sbor dobrovolných hasičů Příbor pořádá v sobotu 15. února od 19.00 hod. v Kulturním domě Příbor tradiční hasičský ples. Zahraje skupina Angeles.

 

Nechte se vtáhnout do času swingu, charlestonu a galantnosti a protančete sobotní večer s hudbou Hotstrings. Taneční večer se uskuteční v sobotu 15. února od 19.30 hod. ve společenském sále ZŠ a MŠ Leoše Janáčka.

 

 Veselení a mše o pouti sv. Valentina. V neděli 16. února od 9.00 hod. se uskuteční v Příboře tradiční jarmark s historickým programem, dobovou muzikou, přehlídkou tradičních řemesel. Během dne je pro návštěvníky připravena mše svatá v kostele sv. Valentina, komentovaná prohlídka památek města s Mgr. Sabinou Máchovou, sraz u turistického informačního centra. Dále pak vstoupí pěvecký sbor Valentin. V muzeu Sigmunda Freuda si pak můžete během celého dne vyzkoušet v dílně tradičních technologií rukodělnou výrobu. Vstupné do muzea 15 Kč. Během dne můžete rovněž navštívit prostory piaristického kláštera. Poutníci si mohou vyzkoušet své valentinské štěstí při losování cen od 14.00 hod. Prodej losů bude probíhat v průběhu veselení na místě. Dobový kolorit dotvoří potulní muzikanti, komedianti, řemeslníci. Tentokrát v duchu masopustu zažijete pravou moravskou zabíjačku, nebudou chybět písničky, pouliční divadélko, soutěže nebo historický dřevěný kolotoč.

 

Divadélko Koloběžka-Rodinka Palečkovic: Jak vyzrát na bacily, Kopřivnice. Osvětová pohádka o Honzovi Palečkovi, který dostane rýmu a teplotu, ale naštěstí přijde pan doktor a poradí mu, jak zatočit s bacily. Veselá a poučná pohádka i pro nejmenší, ve které hrají mimo jiné Bacil a Vitamín Cé. Dětské představení se odehraje v neděli 16. února od 10.00 hod. v kinosále Kulturního domu Kopřivnice.

 

DIVADLO: Maruška a 12 měsíčků, Štramberk. Interaktivní maňáskové divadlo ZuMadlo si na neděli 16. února od 10.00 hod. připravilo pohádku, která se tvůrcům trochu zamotá a jejich přáním bude, nechť děti scénář napraví. Také si zatančíte, zazpíváte a ke konci něco na památku vytvoříte. Vstupné dobrovolné. Více na tel. čísle 604 593 263.

 

Rej masek, hudba, tombola, soutěž o nejlepší masku, stanoviště s úkoly. To vše čeká na děti na maškarním plese, který se uskuteční v neděli 16. února od 15.00 hod. v Katolickém domě Kopřivnice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice