14. 7. 2022

NĚKDO VEN??? Druhá akce v rámci projektu Někdo ven???:Skateboard, BMX, exhibice, soutěže. Prázdninový projekt pro kopřivnickou mládež, pro všechny, kteří chtějí něco prima zažít. Osm prázdninových čtvrtků, 8 akcí = 10 písmenek k vytvoření náramku. Účast na akcích je zdarma. Nenuď se doma, přijď na akce, sbírej písmena a vytvoř náramek s nápisem Zátopek 100. Na konci prázdnin se staň hostem na závěrečné párty a získej dárek! Všechny podrobné informace najdeš na FB stránkách Někdo ven??? Skatepark Kopřivnice, Stadion Emila Zátopka 16:00 – 19:00 hodin.

 

PÁTEK 15. července 2022 – Výpravy do pravěku II.: Za zlatým zrnkem. I letos se děti můžou těšit na prázdninové dílny a kvízy v Muzeu Šipka Štramberk. Na druhé výpravě se podíváme na to, jak to bylo s prvními zemědělci. Odkud k nám přišli? Jak změnili dosavadní lovecko-sběračský životní styl? Pracovat budeme hlavně s hlínou a semínky. Akce jsou ideální pro děti 1. stupně. U některých akcí jsou kvízy, kde je potřeba číst, proto doporučujeme doprovod rodičů/prarodičů/starších sourozenců. Další informace budeme postupně přidávat. Sledujte facebookové stránky nebo web. Muzeum Šipka, Zauličí 456, Štramberk 10:00 – 16:00

 

PÁTEK 15. července 2022-Letní tančírna, Kopřivnice. Taneční centrum Relax si proveřejnost připravilo Letní tančínu, tentokrát v rytmu samby, pro všechny generace. Za nepříznivého počasí se akce koná v sobotu 16. 7. 2022. Začíná se vždy v 18:00 hodin v Sadu Dr. E. Beneše a lekce jsou zdarma.

 

Pátek 15. 7. se ponese v duchu letního kina! V amfiteátru pod Starou věží ve Štramberku je pro vás připraven český thriller Promlčeno. Šokující živé vysílaní, které během chvíle změní životy několika nevinných lidí. Radek se po téměř dvaceti letech nečekaně vrací do svého rodného města, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí. V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka, která jeho příběh dostane do své živě vysílané noční show. Chtěla mít ve vysílání senzační událost, ale k jejímu zděšení a ke zděšení všech posluchačů začne na povrch vyplouvat něco, s čím nikdo nepočítal. Svůj plán připravoval Radek několik let a během jeho vyprávění je do pochmurného příběhu vtažena nejen ona sama, ale i pražská kriminálka a další aktéři dlouho zapomenutých událostí. Začíná napínavý boj o čas a o spravedlnost. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno? Od 21:30.

 

V městském parku v Příboře v pátek 15. 7. v 21:15 letní kino Známí neznámí: Hořkosladká komedie o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, aby oslavili příchod Nového roku. Znají se už dlouho a i toto setkání by se neslo v duchu klasické silvestrovské oslavy, kdyby… Kdyby se nenarodil zdánlivě nevinný nápad: dát všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči…? Stačí jeden večer a z dobrých známých se stanou neznámí. Adaptace světoznámé předlohy Naprostí cizinci z pera scenáristy Petra Jarchovského.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice