14. 9. 2012

 

Ve čtvrtek 20. 9. Vás zveme ke sledování 12. zasedání  zastupitelů města Kopřivnice.  Přímý přenos můžete sledovat ve čtvrtek  od 16.00, reprízy pak v neděli 23. 9. 2012 od 14.00 hodin a v pondělí 24. 9. 2012 od 19.00 hodin.

 

 

V pátek 14. září se v Kopřivnici uskuteční další farmářský trh. Na pěší zóně v centru města bude možné od 9 do 16 hodin nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, bylinky, přírodní šťávy, koření, oříšky, domácí uzeniny, pečivo, mléčné produkty, sýrové speciality a další chutné potraviny i zajímavé regionální výrobky od pečlivě vybíraných prodejců.
O doprovodný program se tentokrát postarají členové kopřivnické organizace Českého svazu včelařů, kteří všem zájemcům odhalí některá tajemství včelařského řemesla. Akce je součástí mezinárodní kampaně Evropský týden mobility, jejímž cílem je propagace udržitelných druhů dopravy, pohybu a zdravého životního stylu.

 

 

15. září 2012 – Hubertova jízda  se koná v 10:30 na  Bubla City Ranchi v Kopřivnici.

 

 

15. září 2012 – Permascuk: na Pasekách mezi Příborem a Kopřivnicí pro příznivce permakultury a přirozeného životního stylu.

 

 

15. září 2012 – Fajne léto – Stezka technických atraktivit. Program bude probíhat mezi 14. a 17. hodinou, přičemž oficiální zahájení je naplánováno na 14:45 hodin. Stezka technických atraktivit je virtuální trasu, která propojuje nejzajímavější objekty technického rázu v kraji a zábavnou formou je představuje turistům. Mezi tuctem vybraných atraktivit samozřejmě nechybí Technické muzeum Tatra v Kopřivnici.

 

 

15. 9. před KDK – Kulturní večer u příležitosti BRKEZ, od 18:30 hodin zahraje folkrocková kapela Docuku, a v 18:30 vystoupí Aneta Langerová s kapelou. Bližší informace naleznete na internetových stránkách města.

 

 

15. září ve 14:00 hodin zimní stadion Kopřivnice: HC PREDATORS Kopřivnice – HC OLYMP Praha. V sobotu 15. září se na ledě kopřivnického zimního stadionu odehraje přátelské utkání hokejových týmů HC Olymp Praha a HC Predators Kopřivnice. Přijďte se podívat na hvězdně obsazený hokej a dobrovolným vstupným přispět na charitativní účely.
Že se bude na co dívat, dokazují slavná jména na soupiskách obou mužstev. Za pražský tým Martina Dejdara hrají mimo jiné Dominik Hašek, Jiří Hrdina, Pavel Nový, Jirka Mádl, Sagvan Tofi a další jejich přátelé. Kopřivnické družstvo amatérských mistrů republiky HC Predators zase přijdou podpořit Václav Varaďa a Marian Kacíř. Divácky atraktivní utkání začne ve 14 hodin.

 

Již v sobotu 15. září máte možnost již po čtvrté si vyzkoušet běh na čas do dech-beroucích schodů vedoucích z náměstí až do areálu hradu a nejen to! Hlavní soutěž právě v běhu do schodů bude probíhat od 10:00 do 12:00 a vyhlášení nejlepších běžců ve 4 kategoriích bude na náměstí ve 13 hodin. Krom toho budou samozřejmě probíhat po celou dobu i další soutěže a disciplíny pro všechny věkové kategorie, takže o zábavu bude určitě postaráno!
Novinkou na této akci bude tandemový běh dvojic do schodů a pro vítěze v této kategorii bude připravena exkluzivní výhra – noční prohlídka Štramberské Trúby pro 2 lidi.
Opět i letos zde bude soutěž o největšího borce, který vyšplhá až na ochoz Štramberské Trúby a rovněž po celý den budete mít možnost slaňovat v ochozu věže.
Skvělou zprávou je rovněž to, že o tomto víkendu bude vstup na Štramberskou Trúbu zcela zdarma!

15. 9. 2012 v 18:00 hodin KH Kopřivnice – Cement Hranice. Tipgames extraliga házené mužů 1. domácí utkání ve sportovní hale ZŠ E. Zátopka.

 

 

16. 9. KDK v 19:00 Hod. Koncert FRAGILE – slovenská vokální skupina.

 

 

V úterý 18. září  na dopravním hřišti od 16 hodin akce Den jako vymodelovaný. Máte doma model auta na dálkové ovládání? Přijďte si zazávodit. Připraveny budou dvě trasy. První pro děti a druhá pro tatínky. Za špatného počasí se akce uskuteční v sále kulturního domu. 

 

 

Ve středu 19. září od 14:30 hodin se bude v centru města Kopřivnice konat každoroční informačně-plánovací akce s názvem „Město je naše společné hřiště“. Ve 4 stanech budu k vidění projekty, které se v Kopřivnici plánují. Zároveň se budete mít možnost zeptat představitelů města, na cokoliv co se rozvoje Kopřivnice týká.

A co ještě: V 15:20 na pódiu proběhne diskuse v rámci které se obyvatelé budou moci dotazovat přímo vedení města, v průběhu akce bude hrát cimbálová kapela RADEGAST, čeká vás ukázka bojového umění CAPOIERA a pro děti bude nachystán skákající hrad a koně.

 

 

Městská knihovna Kopřivnice, pobočka Sídliště SEVER  zve na akci MALOVANÍ BALVANI, což je oblíbené malování na kamínky pro všechny děti. Ve středu 19. září od 14 do 17 hodin.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice