15. 3. 2012

 

KOPR-STAR 2012. Souboj nejlepších kopřivnických zpěváků vrcholí. O tom, kdo získá titul KOPR-STAR 2012, můžete rozhodnout také Vy prostřednictvím SMS hlasování! Finálové kolo 18. ročníku soutěže dětských a mladých zpěváků budete moci sledovat od 16. do 23. března ve vysílání Kabelové televize Kopřivnice.

 

21. března 2012 odpoledne jsou zájemci z řad motoristů zváni na akci sdružení Ostrava bezpečná doprava!!! s policisty odboru služby dopravní policie krajského ředitelství.

–          změření rychlosti vozidla či motocyklu (porovnání údajů tachometru ve vozidle a policejního radaru)

–          ověření přístrojem na měření propustnosti autoskel míru zatemnění skel automobilu

Měření rychlosti vozidel bude probíhat v Ostravě-Přívoze, v době 14.00 – 18.00 hodin, ul. Slovenská, ul. Na Náspu a areál Centra bezpečné jízdy (ul. Palackého 1114 Ostrava-Přívoz).

 

Rok 2012 byl vyhlášen ‑Evropským rokem aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Hlavním cílem této iniciativy je pomoci starším občanům zůstat déle aktivními, podílet se na chodu společnosti a předávat mladým své cenné zkušenosti. V Kopřivnici se při této příležitosti chystá několik zajímavých projektů, díky nimž se zdejší senioři rozhodně nebudou nudit.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice