16. 3. 2012

 

Jedním z nejsledovanějších bodů na programu 8. zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice konaného dne 8. března 2012 bylo rozhodování o budoucím zajištění kulturně-osvětových činností v rámci zdejšího kulturního domu, včetně jeho správy a provozování. Zastupitelé v této souvislosti nepřijali žádné usnesení, a proto je na 22. 3. 2012 svoláno mimořádné zastupitelstvo.

 

KOPR-STAR 2012. Souboj nejlepších kopřivnických zpěváků vrcholí. O tom, kdo získá titul KOPR-STAR 2012, můžete rozhodnout také Vy prostřednictvím SMS hlasování! Finálové kolo 18. ročníku soutěže dětských a mladých zpěváků budete moci sledovat od 16. do 23. března ve vysílání Kabelové televize Kopřivnice.

 

Moje cesta – JEMEN a SOKOTRA. Jemen – exotickou a tajemnou zemi Vám přiblíží Roman Pospíšil v pátek 16. března v 19 hodin v Chatě Dr. Hrstky na Trúbě. Spousta krásných fotek z této země a Romanovo vyprávění vykouzlí i tady jedinečnou atmosféru této země.

 

Kulturní dům :

Od pátku 16. března – 27. dubna od 19 do 21 hodin  – Kurz využití alternativních metod v rehabilitaci (zrcadlový sál). V rámci projektu aktivně po padesátce.

V sobotu 17.3. je na programu velkého sálu Kulturního domu v Kopřivnici připraven „Irský večer“, který se ponese hlavně v duchu hudby této severské země. Program je opravdu pestrý-čeká Vás nejen vystoupení hudebníků, kteří Vám přiblíží tradiční Irskou hudbu, ale také například výuka irských tanců nebo široký výběr whisky.

KDK  na neděli 18. března připravil maškarní karneval pro děti. Od 15.00 tak bude na programu ve velkém sálu zábava pro nejmenší v plném proudu. A na co všechno se můžou děti těšit? Čeká je POPLETENÁ MAŠKARÁDA KLAUNŮ Z BALÓNKOVA; zábavné odpoledne plné písniček, her a soutěží a také tanec v maskách, ale i bez nich.

 

Příští týden zahájí pracovníci firmy Slumeko komplexní čištění místních komunikací a parkovišť. Stejně jako v předchozích letech bude jarní úklid probíhat po etapách, přičemž celé město by mělo být vyčištěno v první polovině května.

 

10. března 2012 převzal funkci kopřivnického tajemníka Ing. Miroslav Halatin. Na pozici šéfa zdejší radnice vystřídal Josefa Jiříka, který po téměř dvaceti letech v této funkci odchází do penze. Nový tajemník byl vybrán na základě výběrového řízení, do něhož se přihlásilo jedenáct uchazečů. Na novém působišti se chystá zužitkovat své zkušenosti z dlouholeté činnosti ve státní správě a samosprávě.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice