16. 1. 2012

 

Divadelní představení Don Quijote s herci Kaiserem a Lábusem se 17. 1. 2012 nehraje! V pondělí ráno dorazila zpráva z divadla Kalich, že pan Kaiser je nemocen a  tudíž není možné plánované představení v Kopřivnici v úterý odehrát. KDK má zájem, aby se toto představení odehrálo v náhradním termínu ještě v jarní části sezóny, pokud to zdravotní stav p. Kaisera dovolí. Nyní je nutno zakoupené vstupenky na toto představení (mimo předplatné) vrátit na pokladně KD, zaplacené vstupné bude vráceno. Informace o náhradním představení průběžně očekávejte na web. stránkách kulturního domu.

 

Kabelová televize Kopřivnice informuje uživatele služby KTKdigi (digitální vysílání v televizním kabelovém rozvodu), že v průběhu měsíce ledna a počátkem února budou probíhat v rámci české republiky rozsáhlé změny v distribuci digitálního televizního signálu. Tyto změny se dotknou i Kopřivnice. Naši zákazníci na svých SET-TOP-BOXech (případně televizorech) je zaznamenají jako oznámení o provedení aktualizace. V případě, že Váš přístroj bude požadovat potvrzení, zda má být aktualizace provedena, tak potvrďte ANO.

Vše proběhne automaticky, včetně naladění programů. Požadavek na provedení aktualizace se může opakovat i několikrát za sebou.

Informace týkající se průběhu a ukončení prováděných změn budeme zveřejňovat na našich stránkách www.ktkdigi.cz

Pokud máte otázky týkající se digitálního příjmu využijte možnosti vložit dotaz  prostřednictvím https://ktknet.cz/hlavni-menu/technicke-dotazy/

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že dne 18. ledna od 7:30 – 15:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie v části Kadláčkovy ulice.

 

Po Kopřivnici je rozmístěno 7 speciálních kontejnerů, do nichž lidé mohou vhazovat staré neznečištěné oděvy, boty i plyšové hračky. Odvoz těchto komodit bude probíhat jednou týdně. Speciální kontejnery na textil a obuv jsou rozmístěny na ulicích Máchově, Bezručově, Tyršově, Dukelské, Pod Bílou horou, Obránců míru u č. p. 761 a Pod Morávií č. p. 1315.

 

Od pátku do nedělní půlnoci vyjížděli novojičínští dopravní policisté k 8 dopravním nehodám. V pátek se staly 3 dopravní nehody bez zranění, v sobotu také 3 s jedním lehkým zraněním a v neděli 2 dopravní nehody. Ve všech případech se jednalo o nepřiměřenou rychlost a způsob jízdy.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice