16. 12. 2016

 

VÁNOČNÍ KONCERT. Sbor dobrovolných hasičů Mniší ve spolupráci s Osvětovou besedou Mniší a mateřskou školou Mniší zvou všechny v pátek 16. prosince od 17.00 hodin ke kulturnímu domu Mniší na Vánoční koncert, kde bude k vidění živý betlém, k poslechu zahraje dechová hudba Javořinka a zajištěno bude také občerstvení a zahřátí.

 

VÁNOČNÍ JARMARK. Město Příbor zve všechny v sobotu 17. prosince od 8.00 do 12.00 hodin na vánoční jarmark, kde bude možnost zakoupit si výrobky dětí z FS Sedmikvítek, MŠ a ZŠ Příbor.

 

ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU. Město Příbor zve všechny v sobotu 17. prosince v 15 hodin do kulturního domu na vánoční zpívání a tančení s Míšou Růžičkovou. Předprodej vstupenek od 14. 11. v pokladně Kulturního domu Příbor nebo on-line kulturnidum.pribor.eu

 

ACUTE DOSE + JAKUB ŠIMANSKÝ. Čajovna [árt té kafé] Mandala zve všechny v sobotu 17. prosince ve 20.00 hodin na koncert nejméně doceněné kapely na české scéně. Pohříchu stále přehlížená česká formace, která se zábavnou floutkovskou otráveností a ležérností chrlí šlapající, zakouřené, punkem načichlé kytarové jednohubky, kterých by člověk mohl mít plný talíř. Britský zakouřený styl, psychedelie, uvolněnost, extravagance. Jakub Šimanský (Unna, Balzac) propadl starýmu americkýmu country.

 

SETKÁNÍ BETLÉMÁŘŮ V PŘÍBOŘE III. Muzeum u pamětní síň S. Freuda v Příboře a město Příbor zvou všechny v sobotu 17. prosince od 9.00 do 13.00 hodin do muzea na Setkání betlémářů. Expozice muzea v tento den oživí 11 řezbářů, předvádějící řezbářské techniky při výrobě betlémů. V rámci setkání bude možné zakoupit některé jejich výrobky. Program doprovodí valašská gajdoš Petr Sovják.

 

MUZEJNÍ ADVENTNÍ PODVEČER. Muzeum a pamětní síň S. Freuda ve spolupráci s městem Příbor zvou všechny v sobotu 17. prosince do refektáře piaristického kláštera v 17.00 hodin na poetický komponovaný pořad o prokletí, vysvobození, předení a také o kopřivách. Vstup zdarma.

 

VÁNOČNÍ KAMION COCA-COLA. I letos vyráží Vánoční kamion Coca-Cola na cestu po českých a moravských městech, aby rozdával radost a šířil vánoční atmosféru. Město Příbor zve všechny v sobotu 17. prosince na náměstí Sigmunda Freuda, kde se od 16.00 hodin bude čekat příjezd kamionu.

 

KOPŘIVNICKÁ SOUTĚŽ KAPEL. Kultura srdcem a NORD Music Club zvou všechny v sobotu 17. prosince v 19.00 hodin do malého sálu Kulturního domu Kopřivnice na šestý ročník akce s názvem Kopřivnická soutěž kapel. Přihlášky a bližší informace na: https://kulturasrdcem.cz/soutezkapel.html.

 

IV. ADVENTNÍ KONCERT. Město Příbor zve všechny v neděli 18. prosince v 17.00 hodin do Kulturního domu Příbor IV. adventní koncert, kde vystoupí sbor Schola a Komorní orchestr Příbor.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice