16. 2. 2023

Komunitní centrum Vlčovjan zve na Taneční neděle pro radost od 18. 2. 2024. Kdo si chce jen tak zatančit, může se přidat k nadšencům ve Vlčovicích. Taneční parket je otevřen od 17 do 18:30. Bude se tančit bez lektorů a na programu bude jak standard, tak latinskoamerické rytmy. Více informací získáte na kontaktu 774 327 487.

 

KDK upozorňuje předplatitele na změny v programu. Po dvou neúspěšných termínech již známe NÁHRADNÍ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ SLOVÁCKO SA NESÚDÍ a to pátek 8. března 2024. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Divadelní komedie PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, která se měla uskutečnit ve středu 6. března 2024 v Kulturním domě Kopřivnice, je z provozních důvodů přeložena na náhradní termín úterý 2. dubna 2024 v 19.00 hodin. Vstupenky jsou platné na náhradní termín nebo je můžete vrátit v místě zakoupení do 17. března 2024.

 

Soutěž KTK se aktuálně týká revitalizace centra Kopřivnice. Proměnu kopřivnického centra dokumentuje další snímek Miroslava Hofmanna. Ve hře jsou dárkové balíčky od města a od KTK. 7. září viděli diváci KTK premiéru prvního dílu dokumentu Revitalizace centra Kopřivnice – od myšlenky k realizaci. Snímek se zabývá přípravami projektu a počáteční etapou stavebních prací. Stručně připomíná také historii místa, a to prostřednictvím fotografií Jana Zahradníka a vzpomínek pamětníka Lubomíra Hanzelky. Obsahuje unikátní záběry a rozhovory. Instalací sochy Emila Zátopka z dílny akademického sochaře Jaroslava Brože první díl dokumentu končí. Druhý díl se zabývá samotnou realizací stavby. Téma revitalizace centra bude zařazeno do cyklu Město očima pamětníků. Dokument obsahuje mimo jiné záběry, které vznikaly pomocí časosběrných kamer umístěných na kulturním domě a na budově radnice. První krátký časosběr byl součástí slavnostního otevření centra. Kamery snímaly práce v centru od března 2021 do října 2023. Do soutěžního formuláře na www.ktkstudio.cz/soutez zapište svůj tip. Vyhraje ten, kdo bude nejblíže. Oceněny budou 3 nejlepší tipy.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice