16. 4. 2018

 

Volné vysílání (open window) programu FilmBox Premium HD od 13. 4. do 29. 4. Kódovaný kanál film box Premium HD budou v tomto termínu moci volně sledovat všichni klienti KTK, který tento kanál nemají předplacen. Film box premium je součástí balíčku Film box premium Kino. Smyslem této promotion akce je seznámení diváků s novou programovou skladbou této stanice. V pondělí jsou pro diváky připraveny evropské snímky, v úterý jsou na řadě seriály, ve středu komedie, ve čtvrtek krimi a v pátek dramatické filmy. Víkend je určen pro filmové hity.

 

SOUTĚŽ KTK a Vily Machů o 2 x 2 vstupenky na Košt vín v sobotu 28. 4. Ve Vile Machů od 14:00 hod. CO VŠECHNO ÚČASTNÍKY KOŠTU ČEKÁ?

A/ vinná tombola, katalog vín

B/ výstava fotografií z 1. ročníku, degustace dle vstupenky

C/ Neomezená degustace, sklenička s logem a katalog vín

Odpovědi nám posílejte ve tvaru – vaše jméno mezera a odpověď prostřednictvím SMS na telefonním čísle 774 599 474 nebo e-mailem: studio zavináč ktk.cz. Uzávěrka je ve středu 18. 4. 2018 v 10:00.

 

Dalším závodem, na kterém se v letošním roce představuje Aleš Loprais, je největší soutěž pro kamiony na africkém kontinentu – Morocco Desert Challenge. Loprais jede s Tatrou Queen 69 vlastního týmu InstaForex Loprais. Po návratu z Dakaru začali mechanici pracovat na nových vylepšeních. Závod jedou i další Dakaristé, celkem jede v Africe 30 kamionů 8mi truckových značek. Organizátoři naplánovali hodně písku ale také kamenité a rychlé úseky. Vedle Aleše na sedadle mechanika sedí Petr Pokora. Druhý největší závod kamiónů na světě začal v Agadiru 14. dubna. Na programu mají posádky celkem 2 403 ostrých kilometrů rozdělených do osmi etap.

 

Po celý duben mohou lidé hlásit problémy s novými hlásiči varovného a monitorovacího protipovodňového systému. V rámci jeho rozšíření bylo nainstalováno 69 obousměrných bezdrátových hlásičů na sloupy veřejného osvětlení v Kopřivnici i místních částech. Občané, kteří z nově nainstalovaných hlásičů nebudou slyšet hlášení městského rozhlasu, nebo naopak bude velmi hlasité, by měli tyto skutečnosti nahlásit na pracoviště krizového řízení města, a to buď telefonicky na číslo 556 879 458, nebo elektronicky na e-mail: krizove.rizeni@koprivnice.cz. Při hlášení je vhodné uvést bližší informace a kontakt na sebe. Nahlášené závady budou řešeny po ukončení testovacího období.

 

Tajemník Městského úřadu Kopřivnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Vedoucí oddělení investic. Lhůta pro podání přihlášky je do 27. 4. 2018.

 

Město Kopřivnice nabízí nájem městského bytu za podmínky přistoupení k dluhu a za podmínek dle výzvy. Byt má velikost 1+2 a je určen pro stávající nájemce městských bytů. Nabídka platí od 06.04.2018 do 23.04.2018.

 

Od 16. dubna se opět otevřou pro veřejnost zahrady mateřských škol v Kopřivnici i místních částech. Zahrady mohou rodiče s dětmi navštívit po ukončení provozu mateřských škol v pracovních dnech od 16 do 19 hodin. Každý den budou zpřístupněny jiné zahrady dle uvedeného rozpisu. Zahrady budou otevřeny pouze za příznivého počasí, které nebrání bezpečnému pobytu a využití herních prvků. Zahrada při MŠ Mniší bude otevřena od 1. května 2018.

 

Ájurvéda – Oheň v nás, to je přednáška, kterou v pondělí 16. 4. 2018 pořádá Městská knihovna Kopřivnice

 

V katolickém domě pokračuje v pondělí 16.4. serie přednášek, věnující se výchově dětí v dospívajícím věku. V 17.00 hodin začíná beseda na téma Téměř na odchodu.

 

Heidi rodinné centrum zve v pondělí 16. 4. Od 15.15 na Program pro podporu celkového vývoje dětí od 1,5 do 3 let – Zkoumálek vycházející ze směrů alternativní pedagogiky.

 

Vila machů zve v rámci Dne země na přednášku Co dýcháme a co zanecháme v úterý 17. 4. v 18:00.

 

Přednáška Václava Čápa Vnitřní uzdravení se chystá v sále vily Machů ve středu 18. 4. 2018od 18 hod.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice