17. 2. 2017

 

Nabídka města na nájem dvou městských bytů za podmínky přistoupení k dluhu a za podmínek dle výzev:

– byt o velikosti 1+2, který je určený široké veřejnosti, na ulici Obránců míru 705,

– byt o velikosti 1+3, který je určený pro stávající nájemce městských bytů, na ulici Obránců míru 714.

Nabídka platí od 15. 2. 2017 do 8. 3. 2017.

 

V pondělí 20. února se v mateřském cenru Klokan uskuteční první z šestice odborných kurzů určených rodičům. Tématem je příprava dítěte do 1. třídy. Radnice srdečně zve všechny zájemce.

 

20. ročník Štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů bude zahájen 3. 3. 2017 představením V rytmu tanga v podání DS Vicenta z Ústí nad Orlicí.

 

Společnost NIMR Automotive (SAE) a státní podnik VOP CZ (ČR) podepíší smlouvu o spolupráci na prodej a výrobu obrněných vozidel NIMR AJBAN 440A pro trh v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku v pondělí 20. února na mezinárodním veletrhu bezpečnostní a obranné techniky IDEX 2017 v Abu Dhabi (SAE) za přítomnosti zástupců ministerstev obrany obou zemí. Veletrh, který se koná každé dva roky, patří spolu se zbrojními veletrhy v Londýně a Paříži mezi tři největší svého druhu na světě. NIMR Automotive bude na veletrhu prezentovat vozidlo NIMR AJBAN 440A. VOP CZ na něj dva roky dodává obrněné kabiny a díky úspěšnému projektu bude spolupráce rozšířena i na obchodní zastoupení především pro země Visegrádské 4.

 

HBO 3 na víkend zdarma! Zákazníci naší kabelové televize se mohou těšit na volné vysílání prémiového filmového a seriálového kanálu HBO 3. Stanice bude přístupná bez ohledu na předplacený balíček. V rámci uvedení  očekávaného seriálu z originální HBO produkce Sedmilhářky,  bude pro všechny diváky otevřen program HBO3 na tři dny a to od soboty 18. 2. do pondělí 20. 2. včetně. Jedná se o třídenní open signal  seriálového kanálu HBO 3, který nabídne speciální program především pro ženy, dívky a dámy.  Diváci si tak mohou užít kompletní maratony seriálů Po čtyřech, Rozvod s Sarah Jesiccou Parker, artovou minisérii Olive Kitteridge, poslední řadu GIRLS, elegantní Mildred Pierce a především 20. února 2017 premiérovou epizodu očekávaného seriálu podle knižního bestselleru Liane Moriarty – Sedmilhářky.

Minisérie SEDMILHÁŘKY je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky. Temně komediální drama vypráví příběh tří matek malých dětí, v hlavních rolích se představí Reese Witherspoonová, Nicole Kidmanová a Shailene Woodleyová. Fasáda jejich zdánlivě dokonalých životů se postupně rozpadá, až dospějí do bodu, kdy dojde k vraždě. V průběhu několika napínavých, černě humorných epizod vychází najevo, jaké tajemství každá z žen skrývá.

 

OBECNÍ BÁL. Město Štramberk zve všechny milovníky tance a hudby v pátek 17. února od 19:30 hodin do Kulturního domu Štramberk na Obecní bál. K poslechu a tanci zahraje hudební skupina TNT a Milan Cyrus company. Připraveno bude také bohaté občerstvení, doprovodný program a soutěž o ceny.

 

PŘEDPOSLEDNÍ PLES. Probeskyd zve všechny v pátek 17. února od 19:30 hodin do sálu obecního úřadu v Kozlovicích na Předposlední ples. Těšit se můžete na strhující vystoupení, k tanci a poslechu zahraje skupina Vize. Po celý večer bude připraven nevšední zabíjačkový raut a bohatá tombola.

 

LADISLAV ZIBURA – PĚŠKY MEZI BUDDHISTY A KOMUNISTY. Vila Machů zve všechny v pátek 17. února v 18:30 hodin do společenského sálu na cestovatelskou projekci a veselohru – 1 500 kilometrů pěšky napříč Nepálem a Čínou.

 

Osvětová beseda Vlčovice zve všechny neregistrované hráče a hráčky stolního tenisu všeho věku bydlících v Kopřivnici, Vlčovicích, Lubině či Mniší na třetí kolo nultého ročníku série miniturnajů ve stolním tenise, které se uskuteční v sobotu 18. února od 9 hodin v Kulturním domě Vlčovice. Hraje se na 4 stolech, pálku, sálovou obuv a občerstvení s sebou.

 

MASOPUSTNÍ PRŮVOD ŠTRAMBERKEM. Divadelní spolky, Hasiči, Muzikanti a ostatní Štramberáci zvou všechny v sobotu 18. února v 15 hodin na průvod městem. Sraz u restaurace U Mámy.

 

O POHÁR LUNA PŘÍBOR. SVČ Luna Příbor a KPM Tora Příbor zvou všechny v sobotu 18. února od 8 do 15 hodin na 38. ročník žákovské soutěže a 29. ročník juniorské soutěže plastikových modelářů, která se uskuteční v SVČ Luna Příbor. V doprovodném programu budou představeny novinky z produkce firem EDUARD a SPECIAL HOBBY, včetně novinek představených na veletrhu Norimberk 2017. Zmíněny budou i novinky firmy MARK I. Více informací na tel.: 556 725 029.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice