18. 5. 2012

 

MULŤÁK: Přehlídka oscarových filmů  Kulturní dům Kopřivnice.  OD 15:00 hod.

pátek 18. 5. 2012    

Kino Puls

15:00 hod.     Hugo a jeho velký objev    

17:00 hod.     Železná lady

19:00 hod.     Půlnoc v Paříži

21:20 hod.     The Artist

Hudební sál

15:00 hod.     Rango    

17:00 hod.     Kocour v botách    

 

sobota 19. 5. 2012

15:00 hod.     Děti moje

17:00 hod.     Černobílý svět

19:00 hod.     The Artist

21:20 hod.     Železná lady

Hudební sál

15:00 hod.     Kocour v botách

17:00 hod.     Rango

 

Již tento víkend od soboty 19. do neděle 20. června se jděte pobavit do Štramberka, kde bude právě v těchto dnech probíhat pravá a nefalšovaná štramberská pouť! Skrze celou ulici až po náměstí si můžete dosyta užít různých pouťových stánků se vším možným, dosyta se najíst a napít různých pochutin, počínaje cukrovou vatou a končeje dobrými klobásami či bramboráky. A ty drsnější povahy si poté mohou zajít třeba na nějakou centrifugu!

 

Přijďte si vyzkoušet netradiční sportovní disciplíny: v sobotu 19. května 2012 ožije kopřivnické centrum 15. ročníkem Sportovních her zdravotně postižených dětí a dospělých, známých také jako Memoriál Petra Douska. Jejich účastníci se utkají v několika netradičních disciplínách, které si bude moci vyzkoušet každý příchozí. Jako vždy bude připraven také pestrý doprovodný program. Nevšední sportovní dopoledne zahájí v 8:30 Městský dechový orchestr Kopřivnice s mažoretkami a po 9. hodině změří aktéři her své síly například ve slalomu mechanických i elektrických vozíků, jízdě po okruhu, elektrických šipkách, petangu, střelbě ze vzduchovky, luku, vrhu koulí a hodu granátem či oštěpem. Chybět nebudou ani speciální disciplíny pro zrakově handicapované soutěžící. Program doplní koncert country skupiny Kondoři, ukázky žonglování, vystoupení kopřivnických Sokolek či prohlídky muzea automobilů pro nevidomé. Hry vyvrcholí v 19:30 galavečerem s bohatým programem a vyhlášením nejlepších sportovců, který se bude konat v kulturním domě. Jelikož se jedná o jubilejní 15. ročník, připravili organizátoři také výstavu fotografií zachycujících nejzajímavější okamžiky z předcházejících let. Ta bude zahájena v sobotu 19. května v 19 hodin slavnostní vernisáží, na níž vystoupí mladý kopřivnický houslista Denis Schneiderka. Snímky budou na chodbě u kina Puls k vidění až do konce měsíce.

 

Zábavné odpoledne s autogramiádou. Mateřské školy Kopřivnice zvou všechny rodiče a děti na zábavné odpoledne „Hrajeme si s pohybem“, které se uskuteční v úterý 22. května 2012 od 15 hodin na zahradě MŠ Záhumenní. Kromě spousty her a pohybových aktivit bude připravena také autogramiáda známého hokejisty Václava Varadi, který všem zájemcům věnuje podpis a ukáže své medaile. Příchozí si budou moci prohlédnout také výstavu sportovních dresů či plochodrážní motorku. Na děti čekají drobné odměny. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

 

S Vámi o všem? OVŠEM! Město Kopřivnice Vás zve na veřejné diskuzní fórum, které se uskuteční ve středu 23. května od 16:30 hodin v konferenční místnosti v 10. patře kopřivnické radnice. Přijďte debatovat s vedením města a pracovníky radnice o všem, co Vás zajímá. Cílem setkání bude vybrat tzv. 10 P, tedy deset největších příležitostí města, a zároveň rozhodnout o aktivitě, která přímo na fóru získá šek na 15 tisíc korun. Po dobu konání akce bude zajištěno drobné občerstvení i hlídání dětí. Všichni účastníci budou mít rovněž možnost vyhrát některou z pěkných cen.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice