18. 7. 2011

Jméno Loprais opět píše motoristické dějiny. 16. 7. triumfoval  Aleš Loprais na ruské dálkové soutěži Silk Way Rally. Aleš Loprais, Milan Holáň a Vojtěch Štajf se stali s vozem Tatra 815-2 vítězi Závodu na Hedvábné stezce na území Ruska. České posádce pomohla k vítězství hodinová penalizace v závěrečné sobotní etapě ruského vozu Kamaz s pilotem Firdausem Kabirovem.

 

Společnost Komterm oznamuje, od čtvrtka 28.  července  do neděle 31. července  bude přerušena dodávka horké vody pro město Kopřivnici. Důvodem je provádění plánované údržby na energetickém zdroji a rozvodech tepla.

 

V druhém pololetí roku 2011 uskuteční Český statistický úřad výběrové šetření o vzdělávání dospělých v České republice. Cílem je zmapování situace v této oblasti a získání možnosti srovnání s ostatními evropskými zeměmi. Pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem zaměstnance ČSÚ, nebo průkazem tazatele s příslušným pověřením, které je ve spojení s občanským průkazem opravňuje k provedení šetření. Veškerá získaná data budou anonymní a účast v šetření je pro domácnosti dobrovolná.

 

Western klub Suchdol zve na „Dostih na čtvrt míle a Westernový den“ v Suchdole nad Odrou u přehrady Kletné v sobotu 23. 7. 2011.

 

Kopřivnické kino Puls je jedním z biografů, které v těchto dnech soutěží o slavnostní premiéru filmu Alois Nebel. To, zda se první projekce filmové adaptace kultovního komiksu uskuteční v Kopřivnici, můžete svým hlasováním ovlivnit právě Vy! Premiéry s pravým nebelovským rautem se zúčastní tvůrci snímku, zástupci médií a také několik šťastlivců, kteří pro vítězné kino hlasovali. Všichni hlasující budou zároveň zařazeni do slosování o zajímavé ceny.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice