19. 7. 2021

Od pondělí 19. července budou v provozu parkovací automaty na parkovišti v centru u Alberta. V přilehlých ulicích Dukelská, Sokolovská a Kpt. Nálepky platí do konce srpna již dříve oznámený přechodný režim platnosti nových i starých parkovacích karet.

 

Před Komerční bankou započnou od pondělí 19. července práce na rekonstrukci povrchu chodníků a ochranného ostrůvku v místě stávajícího přechodu pro chodce na ul. Čs. armády. Z tohoto důvodu chodci budou moci po dobu rekonstrukce, která potrvá do konce srpna, používat přechod u kruhového objezdu. Přestože si rekonstrukce nevyžádá uzavření komunikace, žádáme řidiče o zvýšenou opatrnost. 

 

Moravskoslezský kraj už po dvacáté ocenil pedagogy škol a školských zařízení v regionu. Z téměř sedmi desítek nominovaných si toto poděkování převzalo 20 osobností, které ke své profesi přistupují nejen zodpovědně, ale i nadstandardně. Oceňování jsou udělována u příležitosti Dne učitelů, letošní epidemiologická situace tuto akci posunula ke konci školního roku. V kategorii Výrazná pedagogická osobnost roku získala ocenění  Šárka Brandová, Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice. Mgr. Brandová se věnuje autistům, pečuje o ně, je skvělým speciálním pedagogem, zapojuje se žáky do různých soutěží, akcí, projektů.

 

KOMTERM Morava, s.r.o. oznamuje, že z důvodu plánovaných oprav a provádění revizí, které nelze za provozu teplárny provádět bude od středy dne 28.7.2021 ve večerních hodinách přerušena dodávka tepla. Obnovení dodávky tepla proběhne v neděli dne 1.8.2021 ve večerních hodinách.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice