ROZHLAS 19. 7. 2021

Upozorňujeme občany a návštěvníky města, že od pondělí 19. července jsou v provozu parkovací automaty na parkovišti v centru u Alberta. V přilehlých ulicích Dukelská, Sokolovská a Kpt. Nálepky platí do konce srpna již dříve oznámený přechodný režim platnosti nových i starých parkovacích karet.

 

Před Komerční bankou začaly od pondělí 19. července práce na rekonstrukci povrchu chodníků a ochranného ostrůvku v místě stávajícího přechodu pro chodce na ul. Čs. armády. Z tohoto důvodu chodci budou moci po dobu rekonstrukce, která potrvá do konce srpna, používat přechod u kruhového objezdu. Přestože si rekonstrukce nevyžádá uzavření komunikace, žádáme řidiče o zvýšenou opatrnost. 

 

Od středy 21. července se začne s opravou lesní cesty na Janíkovo sedlo. Součástí opravy, která potrvá v závislosti na počasí zhruba týden, je vyspravení výtluků a dvojitý nátěr z asfaltu s posypem. Během opravy může dojít k částečnému omezení pohybu, proto děkujeme za ohleduplnost a shovívavost.

 

Městský úřad Kopřivnice upozorňuje na omezení provozu matriky, které potrvá až do úterý 31. srpna. Pracoviště bude možné navštívit každé pondělí a středu v běžné úřední době, avšak v úterky a ve čtvrtky pouze po předchozí telefonické dohodě. Bližší informace naleznete na webu města. Děkujeme za pochopení!

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Alšově 1139 – 1142 a na ulici Duhové v úterý 20. července od 8 – 14 hodin. Další odstávka vody proběhne následující den opět na ulici Alšově č.p. 1143 – 1146 a také na ulici Záhumení č. 224 a ulici Horní 144 ve středu 21. července od 8 – 14 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice